Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Açılı Beton Kesim
Açılı Beton Kesim

Açılı Beton Kesim

JETKAROT Açılı Beton Kesim ilinde hizmet vermektedir.

Açılı Beton Kesim

       Firmamız beton kesme ve delme uygulamalarıyla, her türlü beton kesme ve delme işlemini profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerine sunmaya hazırdır.

  Beton kesme uygulamaları içerisinde yer alan bir diğer işlem de Açılı Beton kesmedir. Açılı Beton kesme uygulaması, kesilecek yerin koşullarıyla ilgili bir durumdur. Yapı işlerinde bazen kesilecek veya delinecek yer oldukça sıkıntılı bir açıda olabiliyor. Bu nedenle de kesim yapmak oldukça zorlaşabiliyor. 
Firmamız bu gibi zorluklara karşı karot makineleriyle istenilen her açıda Açılı Beton Kesim işlemini gerçekleştirmektedir.

Açılı Beton Kesme işlemi, daha çok Hidrolik Beton Kesim makineleriyle yapılmakta olup, işlem yapılacak yerin koşullarına bağlı olarak farklı makineler de kullanılmaktadır.
Hidrolik Beton Kesme makinalarının testere çapları :Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır.
Bu makinelerle yapılan Açılı Beton Kesme işlemi çok daha hızlı olmakla birlikte çok daha pürüzsüz olup sonradan herhangi bir tamirat gerektirmez. 

Ayrıca Hidrolik Beton Kesme makineleri sayesinde Açılı Beton Kesme işlemi sırasında titreşim olmadığından dolayı kesim yapılacak alanın dışında kalan bölgeye herhangi bir zarar vermez.
Açılı Beton Kesme uygulaması sayesinde yapı inşaatı sırasında koşulların el vermediği yani kesim işlemi açısından sıkıntı yaratan kesme işlemleri çok daha pratik ve çok daha pürüzsüz hale geldi. Firmamız JETKAROT Açılı Beton Kesme uygulamalarını siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve geniş ekipman parkurumuzla, uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaya hazırdır.

Açılı Beton Kesme uygulaması sektöre hız ve iş gücünden kârı getirmenin yanında, yapılara estetik bir güzellik katma noktasında da oldukça elverişlidir. Açılı Beton Kesme uygulaması sayesinde yapınızın iç ve dış cephesinde beton kesme ile ilgili herhangi estetik güzellik katma hedefindeyseniz firmamız sizlere gerekli tüm yardımları sunmaya hazırdır.

DA  Açılı Beton Kesme kullanım alanları;

Elektrik, su, doğal gaz gibi tesisat delikleri
Küçük ebattaki açılımlar, havalandırma boşluğu gibi
Bunların yanında, yapı inşaatı sırasında isteğe ve koşullara göre istenilen her açıda ve her türlü betonda (demir donatılı-donatısız) Açılı Beton Kesme işlemi gerçekleştirilir.

Firmamız Jet Karot Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla da Açılı Beton Kesme yanında  havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven  şaftları gibi bir çok işlemi profesyonel karotçular sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 Jet Karot  da olarak Açılı Beton Kesme ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler