Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
amasyabetonkesimi
amasyabetonkesimi

amasyabetonkesimi

amasyabetonkesimi işlemi çeşitli sebeplerden ötürü tercih edilmektedir. Özellikle projelerin uygulanması sırasında tesisat boşluklarının, makine boşluklarının, havalandırma boşluklarının ya da pencere ya da kapı boşluklarının unutulması sebebiyle duvar kesme işlemi gerçekleştirilmektedir.

amasyabetonkesimi
amasyabetonkesimi

amasyabetonkesimilemi çeşitli sebeplerden ötürü tercih edilmektedir. Özellikle projelerin uygulanması sırasında tesisat boşluklarının, makine boşluklarının, havalandırma boşluklarının ya da pencere ya da kapı boşluklarının unutulması sebebiyle duvar kesme işlemi gerçekleştirilmektedir. Unutulan bu işlemler daha sonra amasyabetonkesimi yöntemiyle olması gerekilen haline getirilir.

Normal bir beton döküm işlemi, ilk parça (tek) olarak dökümü yapılır. Daha sonra ihtiyaç duyulan alanlarda gerekli kesikler atılarak boşluklar oluşturulmaktadır. Eski yapılarda uygun deliklerin açılması, kapıların ve pencerelerin oluşturulması için amasyabetonkesimi işleminin yapılması gerekmektedir.

Duvar Kesme İşlemi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Daha önce belirttiğimiz gibi, amasyabetonkesimilemi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. İşte duvar kesme yönteminin kullanıldığı alanlar:

  • Havalandırma boşluklarının açılması için,
  • Tesisat bacalarının kesimi için,
  • Beton yapılarda pencere ve kapıların açılması için,
  • Ekipmanlar için boşlukların açılması amacıyla,
  • Su kanallarının döşenmesi için,
  • Yapıların hafifletilmesi ya da zayıflatılması için,
  • İzinli alanlarda taşmalar olması durumda kesilmesi için duvar kesme işlemi tercih edilmektedir.

Bu alanlar ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır. Ancak ihtiyaçtan kaynaklanmayan sebeplerden de amasyabetonkesimi işlemi gerçekleştirilmektedir. Örnek vermek gerekirse: dekoratif amaç vb.

Duvar kesmek için ilk olarak doğru yöntemi belirlemek gereklidir. Ve mutlaka bu işlemin ustalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu hem kesimin doğru olmasını hem de işin maliyetinden tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Gereksiz yapılan kesimlerle bütçenize ve etrafa zarar vermemiş olursunuz.

Duvar kesme işlemi tehlikeli bir işlemdir. Doğru ekip ve kaliteli bir ekipmanla yapılması gerekmektedir. Bu durumlara dikkat edilmeden yapıldığında istenmeyen kazalar ortaya çıkabilir ve aletlere geri dönüşü olmayan hasarlar verilebilmektedir.

Özellikle betonarme perdelerinin kesim işlemi için kullanılmaktadır. Duvar kesme makinesinin en önemli avantajı, vibrasyonu olmadığı için betonarme üzerinde çatlak oluşmaz. Sıradan ve klasik yöntemlerin aksine daha sessiz, güvenli ve hızlıdır. Maksimum kesme derinliği: 1170 mm’dir.

AmasyaBetonKesimi Fiyatları

amasyabetonkesimi fiyatları, betonun türüne, kullanılacak aletin cinsine ve betonun kalınlığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. İşinizi zamanında, profesyonel ve en doğru şekilde gerçekleştirmek için işinize uzun vadede yarayacak doğru aleti seçmeniz gerekmektedir.

Linkler