Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
artvinbetonkesmefirmaları
artvinbetonkesmefirmaları

artvinbetonkesmefirmaları

Karot uygulaması için profesyonel şekilde hizmet veren artvinbetonkesmefirmaları ile çalışabilirsiniz. Yapılardan kimi zaman örnek parçaların alınması gerekir.

artvinbetonkesmefirmaları
artvinbetonkesmefirmaları

Karot uygulaması için profesyonel şekilde hizmet veren artvinbetonkesmefirmaları ile çalışabilirsiniz. Yapılardan kimi zaman örnek parçaların alınması gerekir. Ancak bu uygulamanın yapılma anında da insanların iyi bir şekilde hizmet alması gereklidir. Aksi durumlarda istenmeyen olaylar da yaşanabilir. İstenmeyen olayların yaşanmasının önüne geçmek için de firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firma olarak en doğru hizmete ulaşmanız sağlarız.

Binalardan numune alınırken kimi zaman kayma ya da titreme gibi durumlar da ortaya çıkar. Tüm bu durumların yaşanmaması için de Almanlar ileri teknolojiyi kullanarak karot yöntemini geliştirmiştir. Bu yöntem ile de insanların kısa bir süre içerisinde dilediği şekilde binaların da sağlamlığını test etme olanağı elde etmesi sağlanır. artvinbetonkesmefirmaları profesyonel bir şekilde hizmet sunarak binaların denetiminin sağlıklı bir şekilde yapılmasına izin verir.

Karot Uygulaması

Karot uygulaması binanın bir yerinden numune almaktır. Bina ile ilgili olarak bir denetim yapılacağı zaman, binada kullanılan tüm malzemenin kontrol edilmesi gerekir. Bunun için de en etkili yol numunelerin incelenmesidir. İşte artvinbetonkesmefirmaları numunelerin alınmasını kolay bir hale getirir. Alman teknolojisi ile geliştirilen bu yöntem ile yapıdan silindir şeklinde bir parça alınır. Çıkan şekilde havuca benzediği için de karot adını almıştır.

Karot yönteminde binaların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu bile değildir. Sağlamlığı garantilenmiş bu yöntem firmamız tarafından usta artvinbetonkesmefirmaları tarafından idare edilir. Sizin hiçbir zorlanma içerisine girmenize gerek yoktur. Firmamızı arayarak bize ulaşabilir ve olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Karot Uygulama Alanları

artvinbetonkesmefirmaları her ne kadar özellikle binadan numune almak için devreye girse de pek çok farklı seçenek ile de kişilerin karşısına çıkar. Binaya zarar vermeden alan ayırması yapmak isteyenler için de en doğru yol olarak karot çıkar.

Binalarda kapı, pencere ya da kalorifer için alan açmak isteyenler de karot yönteminden yararlanabilir. Bunun için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Deneyimli artvinbetonkesmefirmaları sayesinde de sorunsuz bir şekilde pakı ya da pencere istediğiniz alanda dilediğiniz büyüklüğü açabilirsiniz. Ayrıca kalorifer tesisatı için yer gerektiğinde karot yöntemi yaygın bir şekilde kullanılır.

Linkler