Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Delme Karot Erzincan
Beton Delme Karot Erzincan

Beton Delme Karot Erzincan

Başta inşaat işlerinde olmak üzere pek çok alanda beton delme karot Erzincan uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama son derece pratik ve güvenli olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Beton Delme Karot Erzincan
Beton Delme Karot Erzincan

Başta inşaat işlerinde olmak üzere pek çok alanda beton delme karot Erzincan uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama son derece pratik ve güvenli olması nedeniyle tercih edilmektedir. Ancak bu alanda deneyimli bir firma tarafından uygulanması gerektiğini ifade etmemiz gerekir. Aksi takdirde ciddi manada sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunların başında ise beton ya da delinen diğer malzemelerde çatlaklar oluşmasıdır. Bunlar hem görüntü hem de güvenlik açısından sorunlar oluşturmaktadır.

Beton Nasıl Deliniyor?

beton delme karot Erzincan olarak firmamız betonların delinmesinde karot makinasını kullanmaktadır. Bu makine 100 yılı aşkın bir süredir kullanılmakta olup son derece hızlı v güvenli bir şekilde betonların delinmesini sağlamaktadır. Delinmek istenen bölgenin çapı belirlenerek buna gör bir başlık ayarlanmaktadır. Ardından makin sabitlenerek delme işlemine geçilmektedir. Titreşimsiz bir şekilde çalışan makine delinecek bölgedeki betonu silindir şeklinde çıkarmaktadır.

Kaliteli İşçilik

Her ne kadar Erzincan beton delme karot Erzincan makinesi son derece gelişmiş olsa da bunu uygulayan personellerin de kalifiye olmaları gereklidir. Aksi takdirde beton düzgün bir şekilde delinmeyecek ve riskli durumlar ortaya çıkabilecektir. Ayrıca delinmemesi gereken yerlerin delinmesi de söz konusu olabilecek ve zararın artması söz konusu olabilecektir. İşte bu sebeple firmamız en kalifiye personellerle sizlere hizmet sunmaktadır.

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf

beton delme karot Erzincan fiyatıda bir hayli uygundur. Bu kapsamda çok kısa bir süre içerisinde delinecek betonlar normal şartlar altında sizi çok fazla uğraştıracaktır. Bunun da ötesinde daha az personel ile daha kısa süre içerisinde sonuç alacak olmanız da en büyük avantajlar arasında yer almaktadır. Üstelik herhangi bir olumsuz durumla karşılaşma riskiniz de bulunmamaktadır.

Sizler de en uygun beton delme karot Erzincan fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmet temin edebilirsiniz. Böylelikle titreşim ve çatlaklar oluşturmadan kısa süre içerisinde betonun delinmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimizi inşaat işlerinde kullanabileceğiniz gibi daha farklı amaçlarla da talep edebilirsiniz.

Firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere her zaman ulaşabilir ve en uygun Erzincan beton delme karot Erzincan  fiyatı ile hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Linkler