Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Duvar Kesimi Düzce
Beton Duvar Kesimi Düzce

Beton Duvar Kesimi Düzce

Betonun özelliğine göre beton duvar kesimi düzce de değişiklik gösterir. Beton duvar kesimi konusunda ortada pek çok yöntem vardır.

Beton Duvar Kesimi Düzce
Beton Duvar Kesimi Düzce

Betonun özelliğine göre beton duvar kesimi düzce de değişiklik gösterir. Beton duvar kesimi konusunda ortada pek çok yöntem vardır. Her bir duvar için kesim yöntemi de birbirinden farklı olur. Bu sayede de sorunsuz bir şekilde istenilen beton kesiminin gerçekleştirilmesi sağlanır.

Betonların kalınlıkları ve özellikleri birbirinden farklıdır. Her betonun farklı olması uygulanacak yöntemin de farklı olmasına neden olur. Bu nedenle de öncelikli olarak istenilen yöntemin doğru bir şekilde belirlenmesidir. Bu aşamada da size en iyi yardım edecek kişiler firmamızdır. Firmamız kesme işlemlerinde alanının bir numarasıdır. Betonun özelliğine en uygun olan yöntem firmamız tarafından sağlanır. Düzce Beton duvar kesimi konusundaki en uygun yöntemler firmamız aracılığı ile size ulaşır. Siz de bu sayede sorunsuz bir şekilde istediğiniz işlemlere sahip olabilirsiniz.

Hidrolik Duvar Kesimi

Duvar kesimi hizmetleri arasında en fazla kullanılan yöntem olarak hidrolik duvar kesim yöntemi yer alır. İnsanların en fazla kullandığı bu yönteme profesyonel hizmetlerimiz arasından sahip olabilirsiniz. Hidrolik yöntem ile beton duvar kesimi düzce gerçekleştirilirken öncelikli olarak yüzeye ray uygulanır. Uygulanan ray ile de betonun kesimi gerçekleşir. Bu nedenle de bu yönteme raylı sistem adı da verilir.

Hidrolik duvar kesme makinesini çalıştırdığınızda ray da devreye girer. Ray sayesinde de santim içerisinde ilerleyen mekanizma devreye girer. Bunun sonucunda da kesme işlemi gerçekleşir. Beton duvar kesimi nedeni ile kullanılması özellikle ekstra binalara açılacak kapı ve pencerelerde kullanımını sağlar.

Halatlı Beton Duvar Kesimi Düzce

Betonun kalın olduğu durumlarda da kesim esnasında halatlı makine tercih edilir. Çünkü halatlı beton duvar kesimi Düzce sayesinde oldukça kalın duvarların kesimi de gerçekleştirilir. Özellikle de binaların yıkımı gerçekleştirileceği zaman halatlı kesim makinesi tercih edilir. Bu sayede de kişileri zorlayan kalın duvarların kesimi de oldukça kolay bir hale gelir.

Karot Kesme Düzce

Kesim sırasında kimi zaman Düzce beton duvar kesimi gerçekleştiren makineler kişilere istediği olanağı sunmaz. Bu gibi durumlarda da karot kesme devreye girer. Tüm hizmetlere firmamız aracılığı ile sahip olabilir ve en doğru uygulamayı elde edebilirsiniz.

 

Linkler