Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Duvar Kesimi
Beton Duvar Kesimi

Beton Duvar Kesimi

JETKAROT Beton Duvar Kesimi ilinde hizmet vermektedir.

Beton Duvar Kesimi

Firmamız bünyesinde barındırdığı son teknoloji makinaları ve profesyonel karotçularla beton duvar kesiminde siz değerli müşterilerine hizmet vermeye hazırıdır.

beton duvar kesimi bazı durumlarda ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Beton duvarda kapı açmak, pencere açmak, duvarda istenilmeyen alanı kesmek gibi durumlarda beton kesimi uygulaması yapmak gerekmektedir.

Duvarların kalınlığına, donatısına, kesilecek şekle göre beton duvar kesimi değişik tekniklerde yapılmaktadır.

beton duvar kesimi yuvarlak bir şekilde yapılacaksa bu iş için karot makinaları uygundur. Karot makinaları yuvarlak şeklin çizgisinin üzerinde yan yana küçük delikler açılarak, büyük parçanın çıkması sağlanır.
beton duvar kesimi düz ise, derz makinaları ile veya hidrolik raylı testere ile yapılması uygundur. Düz olan uçları nedeniyle bu teknikle beton duvar kesimi kare, dikdörtgen olarak kesilebilmektedir.

beton duvar kesimi işleminde beton kalınlığının 60cm geçmesi durumunda beton kesme makinası (testere) olaya cevap verememektedir. bu gibi durumlarda çürütme  yönteminden yararlanırız.
beton duvar kesimi işleminin karot makineleri sayesinde yapılmasıyla hem işçilikten hem de zamandan önemli orada kazanılmış olundu. 
beton duvar kesimi işlemi karot makineleriyle aynı zamanda herhangi bir titreşim yaratmadığı için kesim sırasında yapıya bir zarar vermez.

Karot makineleri sayesinde beton duvar kesimi uygulaması sonrası herhangi bir tamirat da söz konusu olmaz. Çünkü karot makineleriyle yapılan beton duvar kesimi işlemi düz ve pürüzsüz bir kesim olanağı sunmaktadır.

beton duvar kesimi işlemi sektör açısından da oldukça kârlı iş haline gelmiştir. Bu kârın yanın beton duvar kesimi işlemi sayesinde inşaat sırasında yapılan yanlış beton dökümü veya proje değişikliğinden dolayı kesilmesi sorun haline gelen duvarlar oldukça basit bir hal almıştır.

Ayrıca karot makineleri sayesinde yapılan beton duvar kesimi işlemi dekorasyon işlerinde de kullanılmaktadır. İç veya dış dekorasyon işlerinde beton duvar kesimi işlemleri hem ayrı estetik kazandırmaya yardımcı olurken aynı zamanda dekorasyon sektörüne önemli bir hız kazandırmıştır.

 

beton duvar kesimi Genel Kullanım Alanları

-Sonradan karar verilen kapı pencere şaft açılımları
-Tadilat bakım ve onarım esnasında kesilmesi istenilen betonarme yapılar
-Kontrollü bina yıkımlarında vinç yardımı ile beton yapının kesilip sevk edilmesi
gibi beton kesme işlemlerinde oldukça sık kullanılır.

 Jet Karot olarak beton duvar kesimi işi ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler