Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesiciler Bartın
Beton Kesiciler Bartın

Beton Kesiciler Bartın

Beton kesmek için piyasada Bartın beton kesiciler bulunmaktadır. Pek çok yöntemle beton kesebilirsiniz.

Beton Kesiciler Bartın
Beton Kesiciler Bartın

Beton kesmek için piyasada Bartın beton kesiciler bulunmaktadır. Pek çok yöntemle beton kesebilirsiniz. En sık kullanılan yöntemlerden biri hidrolik beton kesme makinesidir. Halk dilinde hidrolik beton kesme makinesi, beton kesme makinesi olarak adlandırılmaktadır. Beton kesim işini önceden kırıcılar gerçekleştirirdi. Ancak içerisinde bulunduğumu teknoloji sayesinde artık bu işi hidrolik beton kesme makineleri gerçekleştirmektedir. Her türlü kalınlıktaki beton için kullanılan bu makineler, beton kesimi için testereler kullanılmaktadır.

Makinenin ucuna takılan testereler ile kesim işlemi gerçekleştirilmektedir. Kesilecek alanın zeminde ya da duvarda olması beton kesiciler Bartın  için hiç fark etmemektedir. Makineler rahatlıkla duvarda ve zeminde çalışabilmektedir. Hidrolik kesme makinesi beton ya da yapıya hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Ancak bu işlemin tamamen profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Beton Kesme Makinesi

Çeşitli Bartın  beton kesiciler olduğunu belirtmiştik. Hidrolik beton kesiciler dışında halatlı beton kesme makineleri de bulunmaktadır. Bu makinede en az hidrolik beton kesiciler kadar tercih edilmektedir. Beton kesme makinesi alırken kendinize bir iki soru sormanızda yarar var.

 1-Beton kesiciler Bartın  ile bu işi geçici mi yapmak istiyorsunuz?

2-İşi profesyonel olarak mı yapmak istiyorsunuz?

er işlemi amatör olarak gerçekleştireceksiniz, pahalı bir makine almanıza gerek yok. En fazla 3 kesimden sonra makine kendini boşa çıkaracaktır. Ama makine kesme işlemini profesyonel olarak gerçekleştirmek ve bu işe devam etmek istiyorsanız, mutlaka kaliteli bir makine almanı gerekmektedir. Çünkü amatör işler için alacağını makineyle kendinizi yarı yolda bırakabilirsiniz.

Hidrolik Beton Kesme Makinesi

Beton kesiciler Bartın  arasında oldukça fazla tercih edilen hidrolik beton kesme makinesi, adından da anlaşılacağı üzere hidrolik yağ ile çalışmaktadır. Beton kesmek için makinenin ucunda elmas uçlu yuvarlak testere bıçağı bulunmaktadır. Kesilmesi planlanan zemine ilk olarak ray döşenir. Rayın üzerine beton kesme makinesi yerleştirilir ve makine çalıştırılır. Makine çalıştırılırken testere santim santim yol izleyerek betonu kesmeye başlar. Bu yöntem daha çok perde betonlarında tercih edilmektedir. Her türlü kalınlıktaki betonların kesimi için kullanılır.

Bartın Beton kesiciler fiyatları bakımından çeşitlilik göstermektedir. Makine alırken fiyattan ziyade bu makineyi hangi amaçla kullanacaksınız ona karar verin.

Linkler