Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesimi İzmir
Beton Kesimi İzmir

Beton Kesimi İzmir

Farklı yöntem ve teknikler ile beton kesimi İzmir sağlanır. Bunun için yapılması gereken şey firmamız hizmetlerini incelemektir.

Beton Kesimi İzmir
Beton Kesimi İzmir

Farklı yöntem ve teknikler ile beton kesimi İzmir sağlanır. Bunun için yapılması gereken şey firmamız hizmetlerini incelemektir. Tüm beton kesme yöntemlerine ulaşmanın en doğru adresi olarak firmamız size yardımcı olur. Siz de firmamız ile işlerinizi profesyonel bir şekilde kolaylıkla halledebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel hizmetten yararlanmanız da söz konusu olur.

Teknolojinin en önemli katkılarından biri de inşaat alanına yapılmıştır. Çünkü gelişen teknolojileri ile birlikte inşaatlarda kullanılan yöntemlerde de değişiklik olmuştur. Henüz teknoloji gelişmeden önce beton kesimi İzmir kırıcılar ile sağlanır. Kırıcılar ile betonu kırma ise son derece yorucu bir iştir. Bu yöntem tamamen kişilerin kendi güçlerine dayanır. Bu nedenle de beton kırma ve kesme işlemleri son derece uzun bir zaman alırdı.

Teknolojinin işin içine girmesi ile birlikte artık kırıcılar da ortadan kalktı. Kırıcı yerine hidrolik beton kesme makineleri piyasada yerini aldı. Hidrolik beton kesimi İzmir makineleri sayesinde de kolay bir şekilde beton kesimi sağlanır.

Hidrolik Beton Kesimi

Halk arasında beton kesme yöntemleri içerisinde en yaygın kullanılanı olarak hidrolik beton kesimi aleti çıkar. Hidrolik yağ yardımı ile beton kesilir. Kesim sırasında da elmas uçlu kesim bıçağı kullanılır. Hidrolik beton kesimi İzmir  daha çok perde betonların kesilmesi sırasında kullanılır.

Hidrolik beton kesme makinesinde öncelikli olarak kesilen bölgeye ray yerleştirilir. Daha sonra da yay üzerine yerleştirilen makine sayesinde de kesim tamamlanır.

Halatlı Beton Kesimi

Derin şekilde beton kesimi yapılması gereken durumlarda halatlı makine devreye girer. Binaların yıkımı ve ekstra alan oluşturma durumlarında da halatlı beton kesimi devreye girer. Elmas halat sayesinde betonun kesimi tamamlanır. Bu sayede de çok kalın betonların bile kesimi gerçekleşir. Yıkım esnasında da kişilere yardımcı olur.

Betonların kesiminde kullanılan yöntemler firmamız hizmetleri arasında yerini alır. Asansör, kapı ya da pencere gibi alanların oluşturulmasında beton kesimi ön plana çıkar. Firmamızın sunduğu kaliteli hizmetlerden yararlanarak istediğiniz her durumda gerekli çalışmaları elde edebilirsiniz. Firmamızın hizmetlerinden uygun fiyatlar ile yararlanmak için de bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Linkler