Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesme Bıçağı
Beton Kesme Bıçağı

Beton Kesme Bıçağı

JETKAROT Beton Kesme Bıçağı ilinde hizmet vermektedir

Beton Kesme Bıçağı

Beton kesimlerinde kullanılan bıçaklar, elmas uçlu dairesel testerelerin kullanımı sonucunda yeni yolların, pistlerin ve otobanların yapılmasıyla bu yöndeki ihtiyaçlar artmaktadır.

Beton Kesme Bıçağı ile yapılan beton kesimlerinde; kesilen satıh tam ve belirgin şekilde ortaya çıkarılmaktadır. Pnömatik olarak çalışan beton ve asfalt yol kırıcı havalı aletlerin yerini elmas uçlu bıçaklara bırakmasına yardımcı olan etkenlerden diğer bir tanesi ise çevre temizliğinin korunmasına yardımcı olmasıdır. Her türlü beton ve derz makinesine uygun olarak üretilen UNİMAS elmaslı Beton Kesme Bıçağı her tip sanayi ve yol inşaatları konusunda ortaya çıkan birçok gereksinimi karşılayacak niteliktedir.

  Beton Kesme Bıçağı   Taze beton kesme bıçağında; bıçak diş aralıkları dar olup, yer yer eğik ve dik soketler mevcuttur. Asfalt kesim bıçağında belirtilen tüm avantajlar bu bıçaklar tarafından da sağlanır.Bu tip bıçaklar yüksek güçlü makinelerde (30 kW üzeri) asfalt kesiminde de kullanılır.

Beton Kesme Bıçağı  Eski beton kesim bıçağında; Geniş dik aralıklıdır. Blok kesim veya derin kesim istenen yerlerde, eski betonda (donatısız), doğal taş (mermer, granit, vs.) ve refrakter malzemelerde kullanılır. Kesim ve ilerleme hızı yüksektir. Sık diş aralıklıdır. Ayrıca diş diplerinde gövde çatlamalarını önleyici yuvarlak kanallar mevcuttur. Ön gerilimli, donatılı ve boşluklu betonlarda derin kesim işlerinde kullanılır. Mermer endüstrisinde plaka kesimleri ile derin olmayan (4-5cm'ye kadar) kesimler kullanılır. Temiz kesim sağlar

 

 

 

ÜRÜN

                       SOKET ÖLÇÜSÜ

 

DİŞ SAYISI

UZUNLUK

KALINLIK

YÜKSEKLİK

Ø 300 mm Beton Kesme Bıçağı

40

3,2

7,0

21

Ø 350 mm Beton Kesme Bıçağı

40

3,2

7,0

25

Ø 400 mm Beton Kesme Bıçağı

40

3,2

7,0

28

Ø 450 mm Beton Kesme Bıçağı

40

3,8

7,0

32

Ø 500 mm Beton Kesme Bıçağı

40

4,0

7,0

36

Ø 600 mm Beton Kesme Bıçağı

40

4,0

7,0

42

Ø 700 mm Beton Kesme Bıçağı

40

5,0

7,0

50

Ø 800 mm Beton Kesme Bıçağı

40

5,0

7,0

50

 

-1500-2000 metretül  arası beton kesim kapasitesine sahiptir
-Standart dışı, her ebat ve kalınlıkta testere imalatı yapılabilir
-Göbek çapı 25,4 mm
Jet Karot olarak Beton Kesme Bıçağı ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler