Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesme Firmaları Adıyaman
Beton Kesme Firmaları Adıyaman

Beton Kesme Firmaları Adıyaman

Adıyaman Beton kesme firmaları arasında yer alan firmamız faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana bölge ayrımı yapmaksızın hizmet vermektedir. Sektörde her zaman lider kuruluş olmanın gururunu yaşayan firmamız  başarılı çalışmaları ile bilinmektedir.

Beton Kesme Firmaları Adıyaman
Beton Kesme Firmaları Adıyaman

Adıyaman Beton kesme firmaları arasında yer alan firmamız faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana bölge ayrımı yapmaksızın hizmet vermektedir. Sektörde her zaman lider kuruluş olmanın gururunu yaşayan firmamız  başarılı çalışmaları ile bilinmektedir. Ülkemizde inşaat sektöründe son yıllarda yaşanan gelişmeler ve yapılan hamleler sonucu ilkel yöntemler bırakılarak modern yöntemler kullanılmaya başlanmıştır.

 

Beton kesme firmaları Adıyaman arasında yer alan firmamız derz kesme, filiz ekme, karbon plaka ve elyaf ile güçlendirme, beton kırma, beton delme, halatlı kesme, hidrolik raylı kesme, beton çatlatma gibi alanlarda hizmet vermektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarıyla ve en iyi hizmet anlayışı ile  sunma amacındadır. İş güvenliğini eksiksiz yerine getirme, müşteri ile kaliteyi buluşturma, yaptığı işleri zamanında teslim etme, iyi hizmet verme, insan sağlığını koruma, uygun fiyatlar belirleme gibi ilkeleri kendisine benimseyen firmamız aynı zamanda bünyesindeki çalışanlarına da değer vermektedir. Firmamızın Adıyaman beton kesme firmaları ile arasındaki en önemli farklar; yapılan işleri modern yöntemler kullanılarak ve teknolojiden faydalanarak  hızlı bir şekilde yapılması, öncelikle kişilerin kalitesinin yüksek tutulması, dürüstlük içerisinde profesyonel bir grup çalışması gerçekleştirilmesi, müşteri için her zaman en iyisinin yapılması ve müşteri memnuniyeti odaklı gayretli çalışmaların gerçekleştirilmesidir.

 

Firmamızın Hizmetleri

 

Beton kesme firmaları Adıyaman arasında profesyonel kadrosu,  geniş ve teknolojik makine parkuru, kaliteli ve hızlı hizmeti  en teknolojik ve en güvenilir şekilde müşterileri ile buluşturan firmamız her zaman ve her yerde aynı  hizmeti ayrımı yapmadan tüm müşterileri şekilde sağlamaktadır. Derz kesme, filiz ekme, karbon plaka ve elyaf ile güçlendirme, beton kırma, beton delme, halatlı kesme, hidrolik raylı kesme, beton çatlatma gibi hizmetleri sunan  firmamız Adıyaman beton kesme firmaları arasında sektörde tek olmasa da kendisini zirveye taşıyan özellikleri ve çalışmaları bakımından tek ve en iyisi olduğu konusunda her zaman iddialıdır.

 

Firmamız Hakkında

 

Beton kesme firmaları Adıyaman arasında her zaman en iyi hizmeti almayı ve memnuniyetinizi eksiksiz sağlamayı hep önemli görev olarak gören firmalar  siz değerli müşterilerinin desteğiyle her geçen gün daha da büyümektedir. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için kurumsal numaramız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.Linkler