Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kesme Fiyatları Bursa
Beton Kesme Fiyatları Bursa

Beton Kesme Fiyatları Bursa

Kurulduğu günden itibaren en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmekte olan beton kesme firmamız en uygun koşullarda ki Bursa beton kesme fiyatları ile en kaliteli beton kesme hizmetleri vermek ve bunu yaparken müşteri memnuniyetini her zaman sağlamak için canla başla  çalışmaya devam etmekt

Beton Kesme Fiyatları Bursa
Beton Kesme Fiyatları Bursa

Kurulduğu günden itibaren en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmekte olan beton kesme firmamız en uygun koşullarda ki Bursa beton kesme fiyatları ile en kaliteli beton kesme hizmetleri vermek ve bunu yaparken müşteri memnuniyetini her zaman sağlamak için canla başla  çalışmaya devam etmektedir. Firmamız bugüne kadar yapmış olduğu pek çok başarılı çalışma ile bilinmektedir. Bu başarılı çalışmalar sayesinde firmamızın hizmet ulaştırdığı bölgeler ve hizmet sağladığı potansiyel müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır

 

Sunmuş olduğu hizmetlerin üst düzey kalitede hizmetleri olmasına dikkat eden ve bütün çalışmalarını sektördeki teknolojik gelişmeler ile birlikte birleştirerek bu doğrultuda amaçlarına  uygun olarak hareket eden firmamız bunun karşılığında hizmet almış olduğu müşterilerinden oldukça makul beton kesme fiyatları Bursa  talep etmektedir.

 

Beton Kesme Hizmetlerimiz

 

Gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetleri de  Bursa beton kesme fiyatları   için belirleyici olan pek çok unsur bulunmaktadır. Beton kesme sektörünün beni kaliteli ver en güvenilir hizmetlerini sağlayan firmamız beton delme, beton çatlatma, filiz ekme, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme, beton kırma, hidrolik raylı kesme, derz kesme ve halatlı kesme gibi bir çok hizmeti müşteriler için en iyi şekilde yerine getirmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu tüm hizmetler ve beton kesme konusunda yapmış olduğu tüm uygulamalar firmamızın garantisi kapsama altında olup en uygun  beton kesme fiyatları Bursa  ile gerçekleşmektedir.

 

Hizmetlerimiz ile gerçekleştirilen uygulamalar sırasında müşteri memnuniyetini sağlamak firmamız için her zaman en önemli unsur haline gelmiştir.  Sektörde aynı işi gerçekleştirmekte olan diğer firmalar ile karşılaştırıldığında daha yüksek kalitede hizmetleri sunan firmamız buna rağmen daha düşük seviyelerde  Bursa beton kesme fiyatları ile bu işi yapmaktadır. Firmamızın en çok tercih edilen sebeplerinden biri de budur.

 

Beton Kesme Firmamız Hakkında

 

Türkiye'nin hangi bölgesinde olursanız olun firmamız tarafından  sunulan bütün hizmetlerden hiçbir ayrım olmadan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.  Firmamızın sağlamış olduğu hizmetlerden en ekonomik beton kesme fiyatları Bursa ile etkin bir şekilde faydalanmak için  kurumsal telefon numaramız ve web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.Linkler