Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kırım İşi
Beton Kırım İşi

Beton Kırım İşi

JETKAROT Beton Kırım İşi ilinde hizmet vermektedir.

Beton Kırım İşi

BETON KIRIM İŞİnizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompreöser ile kırım işlemi ucuzdur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton Kırım İşi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır. Binanızda parçalayIp harfiyatı ile birlikte ortadan kaldırmak istediğiniz durumlarda kompresör ile BETON KIRIM İŞİ maliyet açısından en ekonomik çözümdür.

Hava Kompresörü ile Beton Kırım İşiyle de  faaliyet gösteren firmamız geniş kompresör parkuru ile siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyar.
Firmamız şu an betonda ve asfaltta olası problemler, değişiklikler ve özel projeler, karot delme karot kesme karot çıkarma konularında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik açıdan Türkiye çapında kendini geliştirmiştir ve her biri branşında eğitilmiş uzman kadrosu ve teknolojiyi yakından takip eden dinamik teknik altyapısıyla hizmet vermektedir.

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı Beton Kırım İşinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektro pnömatik kırıcılar kullanmaktadır.
BETON KIRIM İŞİnizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma, delme işleri  büyük hassaslıkta yapılmakta, çıkan hafriyat malzemeleri  anlaşmalara bağlı olarak en kısa  zamanda şantiyeden uzaklaştırılmaktadır.

Basınçlı hava Kompresörü ile beton kırımı işi gerçekleştirilirken, yenilenmesi düşünülen  projelere uygun olarak gerekli BETON KIRIM İŞİ  yapılabilir.
BETON KIRIM İŞİ faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza  indirilmekte, özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma  çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır.
Oysa dizel mobil  hava kompresörleri ile BETON KIRIM İŞİ kullanım amacından çıkmış yerlerde kullanmak  uygun gelmektedir.
BETON KIRIM İŞİ kullanım amacı olmayan yerlerde maliyeti düşüren kolay bir sistem  haline  gelmektedir.

- Elektriğin bulunmadığı kırsal alanlarda.
- Diğer iş makinelerinin kullanımı yetersiz olduğu dar alanlarda.
- Blok çıkarma işlerinde.
- Dağlarda dinamit deliği delmede.
- Boya sanayisinde kumlama yapımında.
-Endüstri makinelerinin çalıştırılması ve kullanılmasında
-Kalıp ve perde duvar şişmelerinde
-Bina yıkım ve kırım işlerinde
-Merdiven  boşluğu açma işlerinde
-Asansör boşluğu açma işlerinde
-Asansör temeli genişletme işlerinde
-Şap betonu kırım işleri
-Sıva kırım ve traşlama işlerinde
-Temel kırım işlerinde
-Temel pabuç ve soket kırım işlerinde
-Perde duvarda kapı ve pencere kırım açma işlerinde
-Beton duvar kırım işlerinde
-Asfalt kırım işlerinde
-Tabliye beton kırım işlerinde
-Tabla beton kırım ve traşlama işlerinde
-Tekstil fabrikalarında bakım işlerinde
-Çimento fabrikalarında  bakım onarım işlerinde
-Taş kaya kırım işlerinde
-Tel çit ve elektrik direği kuyu kazım işlerinde
-Saçak Beton Kırım İşinde
-Balkon kırım işleri
-Bahçe duvarı kırım işleri
-Özel BETON KIRIM İŞİ
-Deprem yükü azaltma işlerinde

gibi daha bir çok alanda Beton Kırım İşi yapılmaktadır. 
Beton Kırım İşi uzman bir kadro ve gerekli ekipmanlarla yapılmalı. Aksi halde Beton Kırım İşinde tamir edilemez hatalar yapılabilir. Jet Karot olarak alanında uzman kadromuz ile Beton Kırım İşinde olası kırım hatalarını sıfıra indirdik.

Firmamız işinizi hızlı, gürültüsüz ve temiz bir şekilde çözüme kavuşturmada ve Beton Kırım İşi ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler