Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Kırma
Beton Kırma

Beton Kırma

JETKAROT Beton Kırma ilinde hizmet vermektedir.

Beton Kırma

      Firmamız, Beton Kırma uygulamalarında oldukça profesyonel bir ekiple siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazır durumdadır.
Beton Kırma işlemi mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında kullanılır.
Beton Kırma uygulamaları kırılacak betonun mevcut yapısına göre değişiklik göstermektedir.
-   Beton Kırma uygulamaları
- İş makinaları ile BETON KIRMA
-  Havalı kompresör Beton Kırma 
-  Elektirikli pönematik kırıcılar ile Beton Kırma 
-  Kimyasal bileşenler ile Beton Kırma ( beton çatlatma olarak yapılabilmektedir.)

a.      İş Makinaları ile Beton Kırma
 
Beton Kırmada yapının tamamı için öngörülen bir kırma şeklidir. Kırıcı aparatlı iş makinelerinden yararlanılmaktadır. Yüksek derecede Beton Kırma kapasitesine olanak sunar. Çok fazla titreşim ve gürültü kirliliği oluşturması sebebiyle açık alanlardaki Beton Kırma işlemleri için uygun bir yöntemdir.

b. Havalı Kompresör ile Beton Kırma 

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı Beton Kırma işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektropnömatik kırıcılar kullanmaktadır. Yapıdaki Beton Kırma alanına lokal müdahale edilmesi gereken durumlarda iş makinelerine göre daha kullanışlı ve daha az titreşim olanağı sunan bir sistemdir. Hava basıncıyla çalışan bir düzeneğe sahiptir. Kırıcı tabancaları kullanılarak kırma düzeyi değişebilir.

b.     Elektrikli Kırıcılar ile Beton Kırma
 
Beton Kırmada 220w - 380w elektrik gücüyle çalışan pönematik makineler değişik ağırlıklara sahiptir.
5 kg - 7 kg - 11 kg - 16 kg - 19 kg - 27 kg - 32 kg ağırlıklara sahip kırıcılar ağırlık durumlarına göre kırma kapasitesine sahiptir. Hassas Beton Kırma işlerinde kullanılmalarına mümkündür.
Betonda yapılacak küçük değişiklikler ve lokal müdahalelerde sıkça kullanılan sistemdir.

c.      Kimyasal Bileşenler ile Beton Kırma
 
Kimyasal bileşenlerin reaksiyona girerek  ve genleşerek kontrollü bir şekilde beton çatlatma ve Beton Kırma uygulamasıdır.
Kimyasal patlatma ;% 30 oranında temiz su ile karıştırılan kimyasal toz suya yavaş yavaş katılır ve kremsi bir kıvam oluncaya kadar karıştırılır. Uygulanacak yüzeye açılmış olan deliklere tamamen doldurulur ve su geçirmeyen bir sıva ile kapatılır.
Deliklerdeki kimyasal, genleşme etkisi oluşturularak çatlaklar büyür. Çatlatma genişliği artar çatlatma etkisi tamamlanmış olur. Çöllerde gece-gündüz arasındaki sıcaklık farkının yarattığı etki gibi bir yöntemdir.

Kullanımı kolay ve düşük maliyetli olup gürültü kirliliği, sarsıntı, taş toprak vs sıçraması ve insan sağlığına zarar veren toz oluşumu yapmaz.
Kimyasal çatlama; Beton Kırma işlemlerinde yapıdaki taşıyıcı sistemlerden temel kolon perde kiriş döşeme elemanlarından kısmen veya tamamen hızlı bir şekilde kaldırılması aşamasında çözüm sunmaktadır Ayrıca çeşitli yıkım işlerinde, yol harfiyatı, inşaat harfiyatı, betonarme veya taş tuğla örme köprü ayaklarının, kulelerin duvarların yıkılıp kırılmasında rahatlıkla uygulanacak alanlardır.

Firmamız işinizi hızlı, gürültüsüz ve temiz bir şekilde çözüme kavuşturmada ve Beton Kırma işi ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler