Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Silimi eskişehir
Beton Silimi eskişehir

Beton Silimi eskişehir

Betonun mekanik olarak iyileştirilmesi için beton silimi eskişehir kullanılır. Beton silimi öncelikli olarak yüzeyin daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Beton Silimi eskişehir
Beton Silimi eskişehir

Beton Silimi eskişehir

Betonun mekanik olarak iyileştirilmesi için beton silimi eskişehir kullanılır. Beton silimi öncelikli olarak yüzeyin daha parlak görünmesine yardımcı olur. Betonun üzerindeki çimento kaplı görüntü temizlenerek alttaki güçlü beton ortaya çıkarılır. Bu sayede de betonun dayanıklılığı arttırılır. Sorunsuz bir şekilde kullanılan uzun ömürlü beton yüzeyler elde etmek için beton silimi kişilere büyük avantaj sağlar.

Beton silimi genellikle mermer ya da granit gibi parlak bir görüntüyü ortaya çıkarır. Bunu yaptığı için de yüzey kaplama ya da epoksi uygulaması ile karıştırılır. Oysa yüzey kaplama ile eskişehir beton silimi tamamen birbirinden farklı uygulamalardır. Her şeyden önce epoksi ya da yüzey kaplama işlemlerinde yüzeye kimyasal uygulaması yapılır. Oysa beton siliminde hiçbir kimyasal bulunmaz. Tamamen sağlıklı bir şekilde yüzeyin parlatılması sağlanır.

Beton Silimi İşlemleri

Çevre dostu olması nedeni ile beton silimi uygulaması çok fazla tercih edilir. Beton silimi işlemi öncesinde mutlaka yüzeydeki pürüzlü yapıdan kurtulma sağlanır. Bunun için de ilk aşama olarak kazıma yapılır. Beton silimi eskişehir işlemlerinin diğer basamakları ile honlama ve parlatmadır.

Beton silimi aşamalarından sonra parlak ve dayanıklı bir beton elde edilir. Üstelik bu son derece sağlıklı bir uygulamadır. eskişehir Beton silimi yöntemi içerisinde hiçbir kimyasal içerik bulunmaz. Bu uygulama ile betona sadece parlaklık özelliği kazandırılmaz. Aynı zamanda kaymaz bir beton de bu sayede elde edilir.

Beton Silimi Uygulama Alanları

Beton silimi, yüzey direncine ihtiyaç duyulan her alanda uygulanır. Oteller, hastaneler ya da alışveriş merkezleri beton silimi eskişehir  uygulama alanlarından bazılarıdır. Ayrıca kamyon ya da tırların sürekli geçtiği yollarda da beton silimi kullanılır. Yollarda oluşan kötü görüntü bu yöntem ile ortadan kaldırılır. Ayrıca daha dayanıklı beton elde edilmesi de bu yöntem ile sağlanır.

Beton silimi uygulamasının mutlaka profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bu nedenle de en iyi hizmete firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız sizi deneyimli çalışanlarımız ile buluşturur. Bu sayede de beton silimi eskişehir konusunda profesyonel hizmete sahip olabilirsiniz. Tüm çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Linkler