Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Silme Eskişehir
Beton Silme Eskişehir

Beton Silme Eskişehir

Yüzeylerin kirlenmesi, zedelenmesi sonucu ortaya çıkan istenmeyen görüntüleri yok edip temizleme, kazıma ve parlatma işlerine Eskişehir beton silme uygulaması denmektedir.

Beton Silme Eskişehir
Beton Silme Eskişehir

Beton Silme Eskişehir

 

Yüzeylerin kirlenmesi, zedelenmesi sonucu ortaya çıkan istenmeyen görüntüleri yok edip temizleme, kazıma ve parlatma işlerine Eskişehir beton silme uygulaması denmektedir. Yüzeyi bozulmuş veya yüzeyinde çeşitli boyalar, epoksi kaplamalar bulunan beton zeminin yüksek teknolojik makine ve ekipmanlarla ilk günkü parlaklığına geri kavuşmasıdır. Ömrünü tamamlayan yüzeylere yeniden hayat verir ve kullanıma elverişli hale getirir. Kullanım ömrünü tamamlamış beton, mozaik, mermer, granit gibi yapılar işlemler sonrasında tekrar hayat bulur ve sağlamlığını kaybetmez.

İstenmeyen, zaman içinde bozulmuş yüzeyler tekrardan kullanıma uygun hale gelir. Beton silme Eskişehir işlemi aşamalar halinde yapılmaktadır.

Beton Parlatma

Özel makineler ve elmas bıçaklar ile beton yüzeylerde kazıma ve honlama işlemleri yapılır. Ardından parlatma basamağı ile yüzey mermer veya granit parlaklığına ulaşır. Yüzey kaplama yöntemi olmadığı gibi uygulanan yüzeye ve çevreye zarar veren maddeler kullanılmaz.

Korozyon Tamiri

Beton yüzeylerde aşırı korozif ortama maruz kalması sebebiyle aşınma hasarları oluşabiliyor. Birtakım kimyasal uygulamalar ile betondaki difüzyon ve elektriksel iletkenliği tespit edilir. Sonuçlar doğrultusunda betonun aşınan bölgeleri tamir edilir.

Beton Tozumazlık

Eskişehir Beton silme işlerinden biri de lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici kullanılarak yapılan beton tozumazlık önleme işlemi ile betonun tozuması kalıcı ve kesin olarak engellenmesidir. Kalsiyum hidroksit molekülleri kimyasal reaksiyona girerek kalsiyum silikat molekülüne dönüşür ve betonun aşınma direncini arttırarak ömrünü uzatır. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir yüzey elde edilmiş olur.

Beton Silme İşleminin Avantajları

Beton silme Eskişehir ile yüzeyler ilk günkü görünümünü kazanır. Beton ve benzeri yüzeyler temizlenerek kirden kurtulduğu gibi parlatma işlemleri ile yeni görüntü elde edilir. Eskişehir Beton silme gıda sektörü dahil her sektörde kullanılabilen alanlar elde edilir.

Çeşitli kimyasallar kullanılarak yapılan işlemler sonucu betonun tozunması önlenir ve yıllarca dayanıklılığını korur. Mozaik görünümlü parlaklıkta yüzey elde etmek isteyenler için en ideal yöntemdir. Betonun aşınmaya karşı dayanıklılığı artar ve işlem yapılan zeminin kayma direnci artmış olur.

Firmamız beton silme Eskişehir işlemini yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ve tecrübeli kadrosuyla uygun fiyatlara yapmaktadır. İstenilen sonuçları elde etmek, kaliteli beton yüzeylere sahip olmanız için hizmet vermekteyiz.

 

 

Linkler