Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Beton Yüzey Tıraşlama Çankırı
Beton Yüzey Tıraşlama Çankırı

Beton Yüzey Tıraşlama Çankırı

Beton yüzeylerde ve zeminlerde uygulanmış boya veya kaplamaları yüzeyden çıkarmak için uygulanan işleme beton yüzey tıraşlama denir.  Çankırı Beton yüzey tıraşlama ile asfalt ve yollardaki çizgiler kazınabilir, yüzeye uygulanmış epoksi kaplamalar temizlenir.

Beton Yüzey Tıraşlama Çankırı
Beton Yüzey Tıraşlama Çankırı

Beton yüzeylerde ve zeminlerde uygulanmış boya veya kaplamaları yüzeyden çıkarmak için uygulanan işleme beton yüzey tıraşlama denir.

 

Çankırı Beton yüzey tıraşlama ile asfalt ve yollardaki çizgiler kazınabilir, yüzeye uygulanmış epoksi kaplamalar temizlenir. Betondan kaplamalar tamamen çıkarılarak beton yeni bir uygulama için hazır hale gelir. Beton yüzey tıraşlama Çankırı işlemleri elmas uçlu özel ekipmanlarla yapılır.

Epoksi kaplamalar ilk yaptırıldığında göz alıcı bir güzelliğe sahiptir, zaman içinde yıpranır ve kalkarak kötü bir görüntüye neden olabilir. Bozulan epoksi kaplamayı zeminden tamamen kazıyarak yüzeye yeni bir uygulama yapmak gerekir. Deforme olmuş kaplamaların özel makinelerle yüzeyden tıraşlanması gerekir. Çankırı Beton yüzey tıraşlama işlemi ile hazırlanmış yüzeylere epoksi kaplamak, kaplamanın ömrünü uzatır. Eğer beton yüzey tıraşlama Çankırı işlemi yeteri kadar işinin ehli, uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yapılmaz ise, zemin üzerinde bir sonra ki adımda yapılacak uygulama için büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Epoksi Uygulaması Öncesi Beton Tıraşlama

Zemine tamamen Çankırı beton yüzey tıraşlama yapılmadan, yeni işlem için hazır hale getirilmeden yapılacak uygulamaların hem kullanım ömrü kısalır hem de istenilen görüntü elde edilemez. Epoksi temiz, pürüzsüz ve uygun zeminlere uygulanacak olsa bile, çalıştığınız şirketin ekibi deneyimli ve uzmanlık seviyesi yeterli değilse istenilen sonuca ulaşmak mümkün olmaz. Hele bir de beton yüzey tıraşlama yapılan yüzey üzerinde çalışacaksanız ve bu işlem yeteri kadar iyi yapılmaz ise, üzerine uygulanacak epoksi altta ki zeminde meydana gelen deformasyonlar ile yeni epoksi uygulamasının başarılı olması hiç mümkün değildir. Zemin üzerine yapılan epoksi iyi yapışmaz, kabarmalar ve balonlar meydana gelir, meydana gelen bu kabarmalar ve balonlar da ilerleyen dönemde dışarıdan alacağı ufak darbeler ile bile soyulur ve tüm zeminin baştan yapılması gerekir.

Firmamız son model teknoloji makinaları kullanırken, ekip arkadaşlarımızı da ona göre eğitim vermektedir. Firmamızda beton yüzey tıraşlama Çankırı gibi son derece ve hassas işlemlerde işlemin hazırlığı, uygulaması ve teslimi bir bütün olarak değerlendirir, alanında hepsi uzman, deneyimli ve iş ahlakı yüksek ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizlere hem vakit hem de nakit kazandırır.

Linkler