Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
betonkesmeçanakkale
betonkesmeçanakkale

betonkesmeçanakkale

Betonkesmeçanakkale söz konusu olduğunda sektördeki firmalar arasında her zaman zirvede bulunan firmamız her geçen gün kendisini geliştirerek edinmiş olduğu tecrübeleriyle hizmetlerinin kalitesini yükselterek her zaman daha iyisini yapmayı amaçlamaktadır. Bir taraftan faaliyetlerini sürdüren firmam

betonkesmeçanakkale
betonkesmeçanakkale

Betonkesmeçanakkale söz konusu olduğunda sektördeki firmalar arasında her zaman zirvede bulunan firmamız her geçen gün kendisini geliştirerek edinmiş olduğu tecrübeleriyle hizmetlerinin kalitesini yükselterek her zaman daha iyisini yapmayı amaçlamaktadır. Bir taraftan faaliyetlerini sürdüren firmamız diğer taraftan sektöre yön veren bir firma olmaktadır. Firmamız başta betonkesmeçanakkale hizmetleri olmak üzere beton sektörü ile alakalı mevcut olan bütün hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmektedir. Firmamız bünyesinde sağlanan bütün hizmetler yine firmamızın garantisi altında yapılmaktadır. Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlar ile arayan kişiler tereddüt etmeden firmamızı ve firmamızın hizmetlerini tercih etmektedir.

Prensiplerine ve ilkelerine bağlı olarak betonkesmeçanakkale çalışmalarını sürdüren firmamız belirlemiş olduğu vizyon ve misyon geriye disiplinli ve profesyonel olarak çalışmakta asla taviz vermemektedir. Bu husus şirketimizin başarıya ulaşmasının ve başarıya ulaşırken müşteri memnuniyetini de tam olarak yerine getirilmesini sağlamaktadır

Beton Kesme Fiyatları

betonkesmeçanakkale sektöründe yapılan işin yoğunluk durumu, beton kesim işleminin yapılacağı yapının kalınlık durumu, beton kesim işleminin yapılacağı yapının konumu ve uzaklığı, kesilecek olan betonun içeriği ve standart giderler müşteriye verilecek fiyat aralığını belirlemektedir. Müşteriye verilecek olan fiyat aralığının net olarak belirlenmesi için beton kesim işlemlerine başlamadan önce keşif yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan keşif çalışmasının ardından gerekli incelemeleri yapan uzman personelimiz sizler için en uygun beton kesim fiyatlarını belirleyecektir. Betonkesmeçanakkale işlemleri ile alakalı fiyat bilgisi almak için firmamıza başvurabilir ve gerekli incelemelerin ardından yapılan keşif sonrası talep ettiğiniz hizmet ile alakalı fiyatları öğrenebilirsiniz.

Beton Kesme Firmamız

Betonkesmeçanakkale hizmeti başta olmak üzere beton sektörü bünyesinde verilmekte olan bütün hizmetleri en uygun koşullarıyla sağlayan firmamız hizmetleri sırasında teknolojinin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Sektörde yer alan gelişmeleri yakından takip eden firmamız bunu profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren sektörde yer alan gelişmeleri yakından takip eden firmamız bunu profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren ekiplerine de uygulanmaktadır. Firmamız bilgisi dahilinde verilmekte olan hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde yer alan kurumsal telefon bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Linkler