Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
betonkesmefirmalarımersin
betonkesmefirmalarımersin

betonkesmefirmalarımersin

Betonkesmefirmalarımersin beton yüzeylerinin kazıma, parlatma ve honlama işlemlerini yaparak betona mermer, granit gibi parlak bir yüzey kazandırma işlemidir. Bu işlem elmas bıçaklar ve silim makineleri kullanılarak yapılmaktadır.

betonkesmefirmalarımersin
betonkesmefirmalarımersin

Betonkesmefirmalarımersin beton yüzeylerinin kazıma, parlatma ve honlama işlemlerini yaparak betona mermer, granit gibi parlak bir yüzey kazandırma işlemidir. Bu işlem elmas bıçaklar ve silim makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken, betona hiçbir zarar verilmediği gibi çevreye de zarar verilmemektedir. İşlem sırasında hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır.

 

Betonkesmefirmalarımersin işlemi yüzey kaplama yöntemi olarak algılanmamalıdır. Bu işlem bir silim ve parlatma işlemidir. Firmamız tarafından yapılan beton silimi işlemleri ekonomik ve uzun ömürlüdür. Tamamen çevre dostu uygulamalarla kimyasal maddelerden uzak olarak beton silimi yapılmaktadır. Üstün zemin teknolojisi sayesinde beton parlatma işlemi ustalıkla yapılmaktadır.

 

 

Beton Silimi Nerelerde Uygulanır?

 

 

Beton parlatma diğer adıyla Betonkesmefirmalarımersin işlemi, daha çok dekoratif parlak zemin elde edilen yerlerde tercih edilmektedir. Bu bağlamda otel, alışveriş merkezi, klinik gibi yerlerde bu zemin sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen parlaklığa göre parlaklık elde edilmekte ve özel beton sertleştirici ile betonun dayanıklılığı 10 kata kadar çıkarılmaktadır.

 

Dekoratif amaçlarla kullanılan beton silimin de yüzere istenilen renkler ilave edilmekte ve betonların içerisinde çeşitli dekoratif taşlar, midye kabukları, renkli taşlar, cam parçaları, boncuklar ve birçok şey yerleştirilmektedir. Dekoratif betonkesmefirmalarımersin tamamen çevre dostu olmakla birlikte uzun süreli kullanıma uygun olacak kadar da dayanıklıdır. Özellikle ucuz olması tercih edilmesinde ki en büyük sebepler arasında yer almaktadır.

 

Beton Silimi Uygulaması

 

Son yıllarda Betonkesmefirmalarımersin uygulaması yeni yapılan projelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle otellerde, alışveriş merkezlerinde sıklıkla tercih edilen bu uygulama firmamız tarafından ucuz maliyeti ve kaliteli işçilik garantisiyle yapılmaktadır. Özellikle dayanıklı ve uzun ömürlü beton silimi uygulaması tercih edecek olan kişiler tarafından firmamız tercih edilmekte ve gerekli yönlendirilmeler yapılmaktadır.

 

Özellikle son yıllarda firmamız tarafından evlere de bu hizmet verilmektedir. Ev zeminlerinde de tercih edilmeye başlanan beton silimi, apartman girişlerinde ve lobilerde kullanılmaya başlanmıştır. Bir nevi mevcut yüzeyi parlatma ve güçlendirme uygulamasıdır. Betonkesmefirmalarımersin yaptırmak birçok yönden avantaj sağladığı gibi, son derece uygun fiyatlı ve avantajlı bir uygulamadır.

Linkler