Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Bina Kesme Artvin
Bina Kesme Artvin

Bina Kesme Artvin

Herhangi bir yapının inşası esnasında beton kesme ile ilgili yapılan bütün uygulamalar Artvin bina kesme olarak adlandırılır. Bina içerisinde yer alan bütün beton kesme işlemleri bu kategoride yer alır.

Bina Kesme Artvin
Bina Kesme Artvin

Herhangi bir yapının inşası esnasında beton kesme ile ilgili yapılan bütün uygulamalar Artvin bina kesme olarak adlandırılır. Bina içerisinde yer alan bütün beton kesme işlemleri bu kategoride yer alır. Bina kesim işlemleri karot makinaları ile gerçekleştirilmektedir. Karot makinaları yapılan işlemlerin daha temiz ve daha hızlı bir şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır.

 

Kesim işleminin yapılacağı alanın durumuna göre seçilen birbirinden farklı özelliklere ve farklı performanslara sahip karot beton kesme makineleri ile bina kesme Artvin işlemleri gerçekleştirilir. Genellikle iki tip karot makinesi bina  kesim işlemleri için tercih edilir.


Hidrolik Beton Kesme

 

Bünyesinde yer alan teknolojinin en son ürünleri olan zengin makine parkurları ile firmamız çalışmalarını sürdürmektedir. Hidrolik karot beton makineleri ile istenilen ve planlanan her açıda ve her beton türünde bina kesme işlemi yapılabilmektedir. Hidrolik karot beton makineleri ile uzaktan kumanda marifetiyle herhangi bir hasara neden olmadan donatısız ve demir donatılı betonlarda Artvin bina kesme işlemleri gerçekleştirilir.

   


İnşa halindeki yapılarda kapı ve pencere açmak gibi parapet kesimleri gibi yapılan tüm işlemlerde düz ve  pürüzsüz olarak bina kesme uygulamalarının yapılması sağlanmaktadır. Kolon Kiriş döşeme perde gibi birçok Beton Yapı için kullanılan hidrolik beton kesme makinesi istenilen yere hem yatay hem de dikey olarak monte edilmektedir. Özel tasarlanmış bir ray  üzerinde yer alan ve kesici üniteye bağlı bir testere sisteminden yararlanan hidrolik beton kesme makinası motordan güç alarak rayın üzerinde hareket eder Ve böylece beton kesme işlemi gerçekleştirilir. Böylece bina kesme işlemi
Artvin herhangi bir sorun araya çatlağı yol açmadan gerçekleştirilir.

 

Bina Kesme Makinalarının Özellikleri

  

Bina yıkım işlemlerinde kullanılmakta olan hidrolik beton kesme makinaları 1170 milimetre derinliğe kadar beton kesim işlemini yapmaktadır ve oldukça güvenilir bir usuldür.

 Bina yıkımında da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir. Hidrolik beton kesme makinaları titreşimsiz ve darbesiz bir yapıya sahip olmaları sebebiyle Artvin bina kesme işlemlerini uygulandıkları alanlara zarar vermeden gerçekleştirir. Böylece yapılan işlem hızlı ve temiz bir şekilde yapılır. Firmamız tarafından sunulan beton kesme uygulamalarından faydalanarak yüzeylere zarar vermeden hızlı ve temiz bir şekilde bina kesme Artvin uygulamalarından faydalanabilirsiniz.


Alpukarot    Beylikovakarot  Çiftelerkarot  Günyüzükarot  Hankarot  İnönükarot  Mahmudiyekarot  Mihalgazikarot  Mihalıççıkkarot Odunpazarıkarot  Sarıcakayakarot  Seyitgazikarot  Sivrihisarkarot Tepebaşıkarot  Tepebaşı beton kesme Alpu karot  Beylikova karot  Çifteler karot  Günyüzü karot   Han karot   İnönü karot   Mahmudiye karot   Mihalgazi karot   Mihalıççık karot   Odunpazarı karot   Sarıcakaya karot    Seyitgazi karot    Sivrihisar karot    Tepebaşı karot   Alpu beton kesme    Beylikova beton kesme     Çifteler beton kesme    Günyüzü beton kesme   Han beton kesme   İnönü beton kesme   Mahmudiye beton kesme    Mihalgazi beton kesme    Mihalıççık beton kesme    Odunpazarı beton kesme    Sarıcakaya beton kesme   Seyitgazi beton kesme    Sivrihisar beton kesme   beton kesme  Alpu beton kesimi   beton kesme  Beylikova beton kesimi    beton kesme  Çifteler beton kesimi     beton kesme  Günyüzü beton kesimi  beton kesme  Han beton kesimi  beton kesme  İnönü beton kesimi    beton kesme  Mahmudiye beton kesimi     beton kesme  Mihalgazi beton kesimi   beton kesme  Mihalıççık beton kesimi    beton kesme  Odunpazarı beton kesimi   beton kesme Sarıcakaya beton kesimi   beton kesme  Seyitgazi beton kesimi    beton kesme Sivrihisar beton kesimi    beton kesme  Tepebaşı beton kesimi

Linkler