Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Demirli Beton Kırma
Demirli Beton Kırma

Demirli Beton Kırma

JETKAROT Demirli Beton Kırma ilinde hizmet vermektedir.

Demirli Beton Kırma

  Demirli Beton Kırma işlemini ihtiyaca uygun makinelerle yapmakta olup, konum ve hasar durumuna göre uygunsuz kırma işleminden kaçınıp karot, halatlı kesme ve testereli kesme çözümü sunmaktayız. İnşaat sektörünün her zaman ihtiyaç duyduğu iş makineleri Bobcat, Case CJB, pnömatik ve elektro kırıcılar ile hizmet vermekteyiz.

Demirli Beton Kırma uygulamaları kırılacak betonun mevcut yapısına göre değişiklik göstermektedir.

      Demirli Beton Kırma uygulamaları
- İş makinaları ile DEMİRLİ BETON KIRMA 
-  Havalı kompresör ile Demirli Beton Kırma
-  Elektirikli pönematik kırıcılar ile Demirli Beton Kırma
-  Kimyasal bileşenler ile Demirli Beton Kırma ( beton çatlatma olarak yapılabilmektedir.)

    Demirli Beton Kırma işlemi, eğer kırılacak yer komple harfiyat haline gelecekse iş makinaları kullanılabilir. Ama eğer kırılacak alan yapının küçük bir parçası ise daha çok elmas testereli beton kesme makineleri kullanılır. Bu makineler aynı zamanda  demirli beton kesiminde de çok daha kullanılışlıdırlar.

a.      İş Makinaları ile Demirli Beton Kırma
 
Demirli Beton Kırmada yapının tamamı için öngörülen bir kırma şeklidir. Kırıcı aparatlı iş makinelerinden yararlanılmaktadır. Yüksek derece kırma kapasitesine olanak sunar. Çok fazla titreşim ve gürültü kirliliği oluşturması sebebiyle açık alanlardaki Demirli Beton Kırma için uygun bir yöntemdir.

b. Havalı Kompresör ile Demirli Beton Kırma

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı Demirli Beton Kırma işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör ve elektropnömatik kırıcılar kullanmaktadır. Yapıdaki kırılacak alana lokal müdahale edilmesi gereken durumlarda iş makinalarına göre daha kullanışlı ve daha az titreşim olanağı sunan bir sistemdir. Hava basıncıyla çalışan bir düzeneğe sahiptir. Kırıcı tabancaları kullanılarak kırma düzeyi değişebilir.

b.     Elektrikli Kırıcılar ile Demirli Beton Kırma 
 
Demirli Beton Kırmada 220w - 380w elektrik gücüyle çalışan pönematik makinalar değişik ağırlıklara sahiptir.
5 kg - 7 kg - 11 kg - 16 kg - 19 kg - 27 kg - 32 kg ağırlıklara sahip kırıcılar ağırlık durumlarına göre kırma kapasitesine sahiptir. Hassas beton kırma işlerinde kullanılmalarına mümkündür.
Betonda yapılacak küçük değişiklikler ve lokal müdahalelerde sıkça kullanılan sistemdir.

c.      Kimyasal Bileşenler ile Demirli Beton Kırma 
 
Kimyasal bileşenlerin reaksiyona girerek  ve genleşerek kontrollü bir şekilde beton çatlatma ve kırma uygulamasıdır.
Kimyasal patlatma ;% 30 oranında temiz su ile karıştırılan kimyasal toz suya yavaş yavaş katılır ve kremsi bir kıvam oluncaya kadar karıştırılır. Uygulanacak yüzeye açılmış olan deliklere tamamen doldurulur ve su geçirmeyen bir sıva ile kapatılır.
Deliklerdeki kimyasal, genleşme etkisi oluşturularak çatlaklar büyür. Çatlatma genişliği artar çatlatma etkisi tamamlanmış olur.
Kullanımı kolay ve düşük maliyetli olup gürültü kirliliği, sarsıntı, taş toprak vs sıçraması ve insan sağlığına zarar veren toz oluşumu yapmaz.
Kimyasal çatlama; yapıdaki taşıyıcı sistemlerden temel kolon perde kiriş döşeme elemanlarından kısmen veya tamamen hızlı bir şekilde kaldırılması aşamasında çözüm sunmaktadır Ayrıca çeşitli yıkım işlerinde, yol harfiyatı, inşaat harfiyatı, betonarme veya taş tuğla örme köprü ayaklarının, kulelerin duvarların yıkılıp kırılmasında rahatlıkla uygulanacak alanlardır.
Jet Karot olarak DEMİRLİ BETON KIRMA  ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler