Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Derz Kesme Diyarbakır
Derz Kesme Diyarbakır

Derz Kesme Diyarbakır

Yapı malzemeleri arasında kalan boşluk derz olarak ifade edilmektedir. Bu boşluklar farklı genleşme verin yaşanması ile meydana gelebilecek olan hasarların önlenmesi için bırakılmış olan boşluk vardır.

Derz Kesme Diyarbakır
Derz Kesme Diyarbakır

Yapı malzemeleri arasında kalan boşluk derz olarak ifade edilmektedir. Bu boşluklar farklı genleşme verin yaşanması ile meydana gelebilecek olan hasarların önlenmesi için bırakılmış olan boşluk vardır. Yan yana yapılmış olan birbirinden bağımsız yapıların arasında oluşturulmuş olan boşluk ise dilatasyon derz olarak adlandırılır. Diyarbakır Derz kesme işlemlerinin yapılabilmesi için beton inşası planlanmış olan çalışma dersleri vasıtası ile beton hazırlanır. Daha sonra her iki beton plakanın çökmemesi ve kaymaması için hazırlanan beton çalışma derzlerine uygulanır. Yapılan uygulamanın ardından derz kesme Diyarbakır makinesi kullanılarak sökülmüş olan kalıp yerleri yapılan işlem sonucu düz ve pürüzsüz olarak kesilir.


Derz Kesme  Makinesi Nedir?

 

Bir stand üzerine yerleştirilen motor üzerine elmaslı testlerinin takılması sonucu beton kesme ve asfalt kesme için kullanılan makineye Diyarbakır derz kesme makinesi denmektedir. Bu kesme makineleri ile derz dolgusu için 50 santimetre beton kesim uygulamaları yapılmaktadır. Demir donatılı, donatısız ve asfalt kesimi yapmak için de bu makineler kullanılmaktadır. Tekerlekli olan derz makineleri bu sayede hızlı ve temiz kesim yapma özelliğine sahiptir. Derz kesme Diyarbakır makineleri benzinli, mazotlu ve elektrikli olarak 3 farklı çeşitte bulunmaktadır.

 


Beton kesme, bina kesme,
Diyarbakır derz kesme gibi işlemleri hızlı ve temiz bir şekilde gerçekleştirmekte olan firmamız betonarme yapılar ile ilgili tüm beton kesme işlemlerinde etkin bir hizmeti siz değerli müşterilerine sunarak bu konudaki sorunlarınıza çözüm olmaktadır. Firmamız sahip olduğu geniş beton kesme makine çeşitleri ile en güvenilir ve en iyi hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Firmamız için her şeyden önemli olan müşteri memnuniyetini sağlanması bizi başarıya ulaştıran en önemli faktördür. Firmamız hizmet ağı sayesinde her geçen gün daha geniş bir hizmet bölgesine ve daha çok sayıda kişiye hizmet vermektedir.

 

Başta derz kesme Diyarbakır uygulamaları olmak üzere firmamız tarafından hızlı temiz ve kaliteli olarak sağlanmakta olan bütün hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için mevcut olan kurumsal irtibat bilgilerimizden bize ulaşarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan bütün personellerimiz mevcut ihtiyaçlarınızın giderilmesi için size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.Linkler