Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Döşeme Kesme Kırşehir
Döşeme Kesme Kırşehir

Döşeme Kesme Kırşehir

Firmamız bünyesinde ki usta karotçular tarafından en son teknolojik makineler kullanılarak yapılan Kırşehir döşeme kesme uygulaması ile betonarme yapıların da asla zarar vermeden hızlı ve basit bir şekilde hem zamandan hem de maddi yönden tasarruf edilerek yapılan başarılı hizmetlerimiz faaliyet gös

Döşeme Kesme Kırşehir
Döşeme Kesme Kırşehir

Firmamız bünyesinde ki usta karotçular tarafından en son teknolojik makineler kullanılarak yapılan Kırşehir döşeme kesme uygulaması ile betonarme yapıların da asla zarar vermeden hızlı ve basit bir şekilde hem zamandan hem de maddi yönden tasarruf edilerek yapılan başarılı hizmetlerimiz faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde zirvede yer almamızı sağlamaktadır.

 

Döşeme kesme Kırşehir uygulamaları hidrolik beton kesme makinaları kullanarak yapılmaktadır. Uzaktan kumandalı bir sisteme sahip olan hidrolik kesme makinaları ile el değmeden donatısız ve demir donatlı beton zeminlerde titreşimsiz ve tahribatsız raylı sistem kullanılarak işlemler gerçekleştirilmektedir. Hidrolik beton kesme makinaları özel olarak tasarlanmış makineler olup birçok açıda çalışabilen ve ray üzerinde hareket etmekte olan kesici üniteye bağlanmış Kırşehir döşeme kesme işlemlerini gerçekleştiren makinelerdir.


Döşeme kesme
Kırşehir uygulamaları dışında pek çok uygulamada kullanılmakta olan hidrolik beton kesme makineleri için en fazla ulaşılan derinlik 1170 milimetredir.  oldukça güvenli bir yöntem olan bu uygulama titreşimsiz ve tahribatsız olması sebebiyle işlemin yapıldığı ve uygulandığı bölge dışında kalan hiçbir yere zarar vermemektedir. Bu yüzden yapılan işlemler sonucu herhangi bir tamirat yapılması gerekmemektedir.Beton kesme uygulamalarından biri olan
Kırşehir döşeme kesme uygulaması sıklıkla rastlanılmakta ve tercih edilmekte olan bir uygulamadır. Bu yüzden bu uygulama yapılırken profesyonel olarak bu işi yapan bir ekip tarafından icra edilmesi her daim daha uygun olacaktır. Aksi takdirde oldukça titiz yapılması gereken bu uygulamada yapılacak bir hata sonucu binada ciddi hasarlar meydana gelebilmektedir. Ayrıca uygulamanın yapıldığı bina ergonomik yönden yapısal bir bozulmaya da uğrayabilir.


Döşeme Kesme Uygulamaları İçin Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar


Döşeme kesme Kırşehir uygulamaları yapılırken kullanılan makine seçimi oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu sayede yapılan işlemin başarılı bir şekilde sonuçlanması ile aynı zamanda temiz basit ve gürültüsüz olarak gerçekleştirilen işlemin hem maddi yönden hem de iş gücü yönünden önemli oranda kazanç sağlanması gerçekleşmektedir. Ayrıca yapılacak uygulama öncesi yapılan fizibilite çalışması ile işlemin uygulanacağı alan kesim açıları ve kullanılacak makinenin seçimi gibi konular belirlendiği için bu durum sağlıklı bir çalışma ortamının yaratılması için büyük önem arz etmektedir.

Alpukarot    Beylikovakarot  Çiftelerkarot  Günyüzükarot  Hankarot  İnönükarot  Mahmudiyekarot  Mihalgazikarot  Mihalıççıkkarot Odunpazarıkarot  Sarıcakayakarot  Seyitgazikarot  Sivrihisarkarot Tepebaşıkarot  Tepebaşı beton kesme Alpu karot  Beylikova karot  Çifteler karot  Günyüzü karot   Han karot   İnönü karot   Mahmudiye karot   Mihalgazi karot   Mihalıççık karot   Odunpazarı karot   Sarıcakaya karot    Seyitgazi karot    Sivrihisar karot    Tepebaşı karot   Alpu beton kesme    Beylikova beton kesme     Çifteler beton kesme    Günyüzü beton kesme   Han beton kesme   İnönü beton kesme   Mahmudiye beton kesme    Mihalgazi beton kesme    Mihalıççık beton kesme    Odunpazarı beton kesme    Sarıcakaya beton kesme   Seyitgazi beton kesme    Sivrihisar beton kesme   beton kesme  Alpu beton kesimi   beton kesme  Beylikova beton kesimi    beton kesme  Çifteler beton kesimi     beton kesme  Günyüzü beton kesimi  beton kesme  Han beton kesimi  beton kesme  İnönü beton kesimi    beton kesme  Mahmudiye beton kesimi     beton kesme  Mihalgazi beton kesimi   beton kesme  Mihalıççık beton kesimi    beton kesme  Odunpazarı beton kesimi   beton kesme Sarıcakaya beton kesimi   beton kesme  Seyitgazi beton kesimi    beton kesme Sivrihisar beton kesimi    beton kesme  Tepebaşı beton kesimi

Linkler