Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Duvar Delici Manisa
Duvar Delici Manisa

Duvar Delici Manisa

Birçok tamirat işinde pratik bir alet olan Manisa duvar delici kullanılır. Elmas uçlar, düz uçlar ya da farklı kalınlıktaki delikler açmak için kullanılan, sadece duvarda değil, ahşap ürünlerde ya da farklı materyalleri birleştirmek için kullanılır.

Duvar Delici Manisa
Duvar Delici Manisa

Birçok tamirat işinde pratik bir alet olan Manisa duvar delici kullanılır. Elmas uçlar, düz uçlar ya da farklı kalınlıktaki delikler açmak için kullanılan, sadece duvarda değil, ahşap ürünlerde ya da farklı materyalleri birleştirmek için kullanılır. Güvenli bir kullanım için kaliteli ürün seçimi son deece önemlidir. Günümüzde duvar delici kullanımı, neredeyse işportalarda bile kullanıldığı için yaygındır. Ancak kalitesiz ürünler hem insan gücünü ziyan eder hem de kısa sürede bozulur ve amacına uygun biçimde kullanılmaz. Bu yüzden en iyi markaları bir kere satın almanız, uzun vadeli bir kullanım için duvar delici Manisa tercih etmenizi sağlayacaktır.

 

Duvar Delici Nasıl Kullanılır?

 

Manisa Duvar delici kullanımı birçok kişi için kolaydır. Çünkü şarj edilerek kullanılan bu makine, saniyeler içinde istediğiniz ucu kullanarak delik açmanızı sağlar. Genelde duvara monte edilen eşyaların sağlam olması ya da masa, sandalye gibi malzemelerin kullanılması için duvar deliciye ihtiyaç vardır.  Birçok farklı duyu bulunan deliciler, istenilen kalınlıkta ve derinlikte uygulanabilir. Şarj olduğu zaman fişle kullanmaya gerek kalmayan bu ürün, fişe takılarak da kullanılabilir. Kaliteli ürünler uzun süre şarj özelliklerini korurlar. Kalitesiz olanlar ise kısa sürede şarjlarının bitmesi ya da bozulmalarıyla kullanıcıları rahatsız eder.

 

Duvar Delici Fiyatları

 

Oldukça farklılık gösteren duvar delici Manisa fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Birçok günlüke ev işinde ve bahçe işinde olmazsa olmazlardan olan bu ürün sayesinde işçilik maliyetlerini düşürebilirsiniz.

 

Duvar Delici Kullanım Alanları

 

Duvara asılacak askılarda, mobilyaların montaj ve tamir işlerinde ya da bahçe işlerinde Manisa duvar delici kullanımı çok fazla görülmektedir. Birçok farklı kullanım alanı olan ürünler, farklı ihtiyaçların karşılanması için pratik aletlerin kullanılmasıyla zaman ve güç kaybını önler.

 

Delici kullanmadan dakikalarınızı alacak olan duvar delme işlemi, duvar delici ile birkaç saniye içinde tamamlanacaktır. Bu yüzden her zaman ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayacak seçeneklerle suvar dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

 

Hem zamandan hem de bedensel enerjiden tasarruf sağlayacak olan duvar delici Manisa satın alırken mutlaka güvenilir ve kaliteli markaları tercih ederek, uzun süreli kullanım imkanı sağlayan seçenekleri tercih etmeyi ihmal etmeyin.

Linkler