Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Duvar Kesici Fiyatları Gümüşhane
Duvar Kesici Fiyatları Gümüşhane

Duvar Kesici Fiyatları Gümüşhane

Kanal açmak ya da tesisat kurmak için tercih edilen Gümüşhane duvar kesici fiyatları marka ve kaliteye göre değişmektedir. Özellikle kaliteli olan bürün çeşitleri uzun süre kullanılabilir ve birçok inşaat ekipmanı arasında popülerdir.

Duvar Kesici Fiyatları Gümüşhane
Duvar Kesici Fiyatları Gümüşhane

Kanal açmak ya da tesisat kurmak için tercih edilen Gümüşhane duvar kesici fiyatları marka ve kaliteye göre değişmektedir. Özellikle kaliteli olan bürün çeşitleri uzun süre kullanılabilir ve birçok inşaat ekipmanı arasında popülerdir. Profesyonel çözümler ve ihtiyacınız olan farklı ürünler temin etmek istediğinizde farklı markalarla karşılaşabilirsiniz.

 

Duvar Kesici Hangi Amaçla Kullanılır?

 

Duvar kesicileri, genelde tesisat sistemlerini kurmak için kullanılır. Duvarda bir alan açılması gerektiğinde de yüksek bir mukavemet imkanı olan bu cihazlar kullanılır. Genelde ekonomik olan duvar kesici fiyatları Gümüşhane inşaat ekipmanı alınırken mutlaka listede olması gereken ürünler arasındadır. Kapı ve pencere açmak, tesisat açmak ve kazı faaliyetlerinde bu aletlerin kullanılması gerekmektedir. Hem zaman kaybını önleyen hem de özel çözümler sunarak memnun kalacağınız bir amaca hizmet eden duvar kesiciler, sektörde oldukça popülerdir.

 

Duvar Kesici Fiyatları

 

Oldukça farklılık gösteren Gümüşhane duvar kesici fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Birçok günlüke ev işinde ve bahçe işinde olmazsa olmazlardan olan bu ürün sayesinde işçilik maliyetlerini düşürebilirsiniz. Özellikle farklı ihtiyaçlar için tercih edilen duvar deliciler, kullanışlı ve pratik olmalarının yanında, işgücü konusunda da iyi alternatifler içermektedir. Duvar delme işinde başarılı biçimde kullanılan bu cihazlar, güvenilir olarak kullanacağını bir makine şeklindedir.

 

Duvar Kesici Nedir?

 

Örülmüş bir duvar söz konusu olduğunda bu duvarın kırılması ve delikler açılması için güvenilir bir biçimde duvar kesici kullanılır. Kesim alanının belirlenmesi için gereken temel çizginin oluşturulması bu şekilde yapılmaktadır. Duvar kesici fiyatları Gümüşhane güvenilir bir kullanım alanın belirlenmesi için hem ekonomik hem de pratik çözümlerdir. Duvarın genel hatlarını belirterek en iyi biçimde delinmesini sağlayan cihazlar, uzun süre şarjla birlikte kullanılarak mobil özellikli bir kullanım kolaylığı da sunmaktadır.

 

Birçok farklı duvar çeşidinin kullanıldığı bilindiği için Gümüşhane duvar kesici fiyatları konusunda kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Birbirinden farklı amaçlarla kullanılan duvar kesiciler, hem farklı markalar hem de farklı modellerle sizin için en uygun çözümler uzman bir bakış açısıyla sağlanmaktadır. Güvenilir bir alışveriş için güvenilir markaları tercih edebilirsiniz.

Linkler