Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
elazığbetonkesme
elazığbetonkesme

elazığbetonkesme

Sektörün öncü elazığbetonkesme yapan firmalarından olan firmamız gün geçtikçe hizmet alanını genişletmekte ve her geçen gün daha çok kişiye hizmet götürmektedir. Konusunda uzman olan firmamız gerekli keşif çalışmalarının incelemeleri yaptıktan sonra hazırladığı plan doğrultusunda çalışmalarına başl

elazığbetonkesme
elazığbetonkesme

Sektörün öncü elazığbetonkesme yapan firmalarından olan firmamız gün geçtikçe hizmet alanını genişletmekte ve her geçen gün daha çok kişiye hizmet götürmektedir. Konusunda uzman olan firmamız gerekli keşif çalışmalarının incelemeleri yaptıktan sonra hazırladığı plan doğrultusunda çalışmalarına başlamakta ve iyi şekilde taahhüt verdiği hizmetleri yerine getirmektedir.

 

Sektörde yer alan diğer  elazığbetonkesme yapan firmalardan  çok daha kaliteli hizmetleri yer, bölge ve kişi ayrımı yapmadan  tüm müşterilerine aynı şekilde ulaştıran firmamız yönüyle herkes tarafından takdir edilen, beğenilen ve dolayısıyla tercih edilen bir firma olmuştur.  Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek teknolojiyi en iyi şekilde kullan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını en iyi ve en kaliteli hizmeti vermenin yanı sıra aynı zamanda en hızlı şekilde yerine getirmektedir. Sahip olduğumuz şeyler sayesinde  elazığbetonkesme yapan firmamız  her zaman zirvede yer almaktadır.

 

ElazığBeton Kesme Firmamızın Hizmetleri Hakkında

 

elazığbetonkesme yapmakta olan firmamız  her zaman en iyi hizmeti müşteri memnuniyetini sağlayarak sunmayı  kendisine en önemli prensip olarak belirlenmiştir. Bu yüzden firmamız bünyesinde çalıştırılmakta olduğu bütün  personellerin bu bilince sahip olmaları için gerekli mülakatları ve eğitimleri gerçekleştirmiştir. elazığbetonkesme başta olmak üzere beton sektöründe beton ile ilgili  her türlü işte faaliyet gösteren firmamız her zaman en iyi hizmeti sunarak bunun karşılığında müşterilerinden en uygun fiyatlar talep etmektedir. Ayrıca firmamız tüm müşterilerine uygun ödeme koşulları sunmaktadır. Müşterileri ile arasında karşılıklı güven olgusunu oluşmasına önem veren firmamız müşteri memnuniyetini zedeleyecek veya olumsuz etkileyecek davranışlardan kaçınmaktadır.

 

Beton Kesme İşi Yapan Firmamız Hakkında

 

Ülke çapında her bölgeye aynı kalitedeki hizmete götüren firmalar sunmuş olduğu kaliteli ve başarılı hizmetler ile müşteri memnuniyeti eksiksiz yerine getirdiği için her zaman popüler olan ve tercih edilen bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.  elazığbetonkesme söz konusu olduğunda  en iyi hizmeti her zaman sağlayan firmamızın hizmetlerinden kurumsal web sitemiz ve telefon numaranız üzerinden bizimle iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Linkler