Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Elmas Tel İle Beton Kesim Adıyaman
Elmas Tel İle Beton Kesim Adıyaman

Elmas Tel İle Beton Kesim Adıyaman

Adıyaman Elmas ile beton kesme firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz mu makineler genelde dizel ve elektrik olmak üzere iki çeşidi ayrılıyor.

Elmas Tel İle Beton Kesim Adıyaman
Elmas Tel İle Beton Kesim Adıyaman

Adıyaman Elmas ile beton kesme firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz mu makineler genelde dizel ve elektrik olmak üzere iki çeşidi ayrılıyor. Bu makinalardan olmakta olan kısımlar sayesinde sizleri oldukça kaliteli bir hizmet anlayışı gerçekleştiriyoruz.

Yapmakta olduğumuz kapı kesimleri gibi kesimlerde bütün işlemleri yapmakta olup bunun yanında asansör boşlukları veya sert zeminlerde de oldukça çözüm sunmaktayız. Elmas ile beton kesim Adıyaman makinaları de bulunmakta olan makinesi çalışması tamamen güç merkezine bağlı olarak etkili olmaktadır genelde karşımıza çıkmakta olan hidrolik merkezi makinalar çalışırken elmas beton kesim makinaları da oldukça avantaj göstermektedir. Bunun yanında bunu makinaları kullanırken makinaların yatırım maliyetleri de oldukça yüksek olmaktadır.

Kesim işinden karşında çalışmakta olan bir sistem çıkar. Bu sistem içerisinde raylar ve panolar bulunmaktadır.

Adıyaman Elmas tel ile beton kesme turnanın sırtından kullanmakta olan bu yöntem sayesinde çalışmakta olduğumuz tüm sektörlerde oldukça artış görülmüş bunun yanında üretim hızı yükselmiş ve birçok imkânına kapı açılmış durumdadır. Bunun yanında bu makineler sayesinde hata ve hasar oranında en aza indirilmiş durumdadır.

Kullanılmakta Olan Tel Ve Elmas Boncuklar

Özellikle beton kesim de kullanılmakta olan bu yöntem ne kullanılmakta olan asıl nokta elmas teller olmaktadır. Genel olarak çelik bir halattan oluşmuş olur. Telin üzerinde bir takım elmas boncuklar yaylar gibi maddeler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu terler genel olarak 15 metre olarak karşımıza çıkmaktadır.

Elmas tel ile beton kesme Adıyaman işleminde bu işlemi yapana sadık kuyu yer elmas boncuklar olmaktadır özel bir şekilde üretilmekte olan bu boncuklar iki tipten oluşmaktadır. Makinelerin kullanım ömrü oldukça uzun olmaktadır.

Adıyaman Elmas tel ile beton kesme içerisinde bulunmakta olan uzunluk amacıyla kullanılan bir kullanıyoruz. Bunda tamamen uzman ve alanında kaliteli ekip arkadaşlarımız kullanmaktadır. Bu ekipmanlardan bahsedecek olursak bunlar vida tersiyle ve bu tarz şeyler olur oldukça dezavantaj sağlayan bu ekipmanlar beton kesim işinde oldukça tercih edilmektedir.

Burada kullanılan haklarımız ise tamamen vidalı şimdi olup uzun ömürlü olmaktadır. Bunun yanında çekme dayanımı ise oldukça yüksektir. Elmas boncuk bağlantısı sayesinde suç sıralamaları oldukça iyi bir şekilde hazırlanılır işlemler yapılırken Elmas boncuklar üzerinde bulunan halat toplanmaması için sıkmacılar tarafından kullanılmaktadır.

Çok firmamıza olduğumuz tüm Elmas ile beton kesim Adıyaman uygulamalarını bütün unsurları dikkat ederek sizler için güvenli bir hizmet anlayışı oluşturmaktayız.

Linkler