Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Epoksi Ankraj Firmaları Bayburt
Epoksi Ankraj Firmaları Bayburt

Epoksi Ankraj Firmaları Bayburt

Yapılacak olan çalışmalar öncesinde alanın uygun hale getirilebilmesi için Bayburt epoksi ankraj firmaları gerekli çalışmaların profesyonel şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Yapılarda daha güçlü çalışma yapılabilmesi için gerekli olan çalışmaları arasında yer almaktadır.

Epoksi Ankraj Firmaları Bayburt
Epoksi Ankraj Firmaları Bayburt

Yapılacak olan çalışmalar öncesinde alanın uygun hale getirilebilmesi için Bayburt epoksi ankraj firmaları gerekli çalışmaların profesyonel şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Yapılarda daha güçlü çalışma yapılabilmesi için gerekli olan çalışmaları arasında yer almaktadır. Farklı ölçülerde yapılacak olan çalışmalar özellikle alana göre belirlenmektedir. Profesyonel şekilde yapılacak olan işlemler daha kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

İnşaat çalışmaları sırasında yapılmakta olan işlemlerde özellikle profesyonel şekilde işlem yapılması önemlidir. Var olan yapılarda özellikle yapılacak olan ankraj çalışmaları daha güçlü yapılara sahip olunmasını sağlayabilir. Özellikle yapılacak çalışmaların daha güçlü şekilde yapılabilmesi için epoksi ankraj firmalar Bayburt ı yapmış oldukları çalışmalar ile bu alandaki taleplerin profesyonel şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

Epoksi Ankraj Nasıl Yapılır?

Yüzeyde yapılacak olan epoksi çalışmaları öncesinde özellikle oluşabilecek problemlerin önlenmesi için Bayburt epoksi ankraj firmaları gerekli çalışmaların profesyonel şekilde yapılmasını sağlayabilirler. Yapılan çalışmalar sırasında özellikle ortaya çıkabilecek problemlerin önlenmesi için ankraj işlemleri yapılması gerekebilir. Kaliteli sonuçlar elde edilebilmesi adına yapılan çalışmaların ilk aşamasından itibaren gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekir.

Yüzeyde oluşan problemlere karşı daha pürüzsüz ve kullanışlı alanların oluşturulması için epoksi günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yapılan çalışmalar sırasında özellikle yapı sektöründe en iyi sonuçların elde edilebilmesi için epoksi ankraj firmaları Bayburt ilk aşamadan itibaren gerekli çalışmaların sorunsuz şekilde devam ettirilmesi için alanında uzman olan kadro ile hizmet vermektedir.

Epoksi Ankraj Fiyatları

Uygun fiyatlar ile hizmet vermekte olan Bayburt epoksi ankraj firmaları özellikle ihtiyaç duyduğu her durumda yapılan çalışmaların sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlayabilir. Bu alanda kaliteli hizmet almak isteyenler için en uygun fiyat seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Firma uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Epoksi çalışmaları öncesinde yapılacak olan ankraj çalışmaları için kaliteli hizmet almak isteyenler epoksi ankraj firmaları Bayburt arasında yer almakta olan firma ile iletişime geçebilirler. Yeterli kapasiteyle yapılan çalışmalar özellikle yapılan taleplerin kısa sürede karşılanmasını sağlamaktadır. Gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından çalışmalara başlanarak kısa süre içerisinde işlemlerin tamamlanmasıyla teslim edilmektedir.

Linkler