Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Epoksi Dübel Artvin
Epoksi Dübel Artvin

Epoksi Dübel Artvin

Kimyasal dübel olarak da bilinen Artvin epoksi dübel özellikle yapılacak olan çalışmalar sırasında gerekli olan malzemelerden biridir. Profesyonel şekilde yapıştırma ya da doldurma işlemi yapılması amacıyla kullanılmaktadır.

Epoksi Dübel Artvin
Epoksi Dübel Artvin

Kimyasal dübel olarak da bilinen Artvin epoksi dübel özellikle yapılacak olan çalışmalar sırasında gerekli olan malzemelerden biridir. Profesyonel şekilde yapıştırma ya da doldurma işlemi yapılması amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle zeminde yapılacak olan çalışmalar sırasında dayanıklılığı arttırmak amacıyla tercih edilebilir. Epoksi zemin çalışmaları sırasında özellikle gerekli olabilecek malzemelerden biridir.

Zeminde oluşan problemlerin önlenmesi için özellikle günümüzde tercih edilmekte olan epoksi zemin kaplamalarında kullanılmakta olan epoksi dübel Artvin yapılacak olan çalışmalar sonrasında zeminin daha dayanıklı hale gelmesini sağlamaktadır. Dayanıklı olmasının yanı sıra aynı zamanda hızlı şekilde yapıştırma işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Kimyasal içeriye sahip olması nedeniyle yapılacak olan çalışmalar sırasında mutlaka profesyonel kişilerin işlem yapması gerekir.

Epoksi Dübel Kullanımı

Zeminde yapılan çalışmalar sırasında özellikle profesyonel kişiler tarafından yapılacak olan uygulamalar için Artvin epoksi dübel kullanılması zeminin daha güçlü ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Epoksi zemin özellikle pürüzsüz ve etkileyici zeminler hazırlamak istediğinizde tercih edebileceğiniz uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulamanın özellikle ağır yüklerin karşı daha dayanıklı hale gelmesi için kullanılmakta olan doldurucu olarak bilinir.

Uygulama sırasında sorun yaşanmaması için profesyonel şekilde çalışma yapılması gerekir. Bu nedenle özellikle gerekli olması halinde epoksi dübel Artvin kullanımı için profesyonel yardım alınması önemlidir. Geniş kullanım alanına sahip olan epoksi zemin uygulamaları sırasında özellikle gerekli olan malzemelerden biridir. Zemindeki dayanıklılığı arttırmak amacıyla kullanılması gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından zeminin ağır yükleri uygun hale gelmesini sağlamaktadır.

Epoksi Dübel Fiyatları

Belirlenmiş olan fiyat seçenekleri üzerinden yapılan satışlar sayesinde Artvin epoksi dübel kullanmak isteyenler kullanım alanı için gerekli olan miktara göre satın alarak kullanabilirler. Bu alanda profesyonel hizmet almak istediğiniz her durumda firma ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz.

Zeminde yapılan çalışmalar sırasında kullanılacak olan epoksi dübel Artvin yapıştırma ya da doldurma amaçlı kullanılabilir. Özellikle zeminde oluşan sorunların çözülmesini ve daha dayanıklı hale gelmesini sağlamak amacıyla profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalarda kullanılmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firma bu alanda yapacağınız her talebi profesyonel kadrosuyla karşılamaktadır. 

Linkler