Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Filiz Ekimi Bilecik
Filiz Ekimi Bilecik

Filiz Ekimi Bilecik

Binaların yapımında kullanılan filizlerin betonu delerek çeşitli kimyasal dübel işlemleri ile dikilmesi işlemine Bilecik filiz ekimi denilmektedir. Ve bu yapılar için son derece önemli bir işlemdir.

Filiz Ekimi Bilecik
Filiz Ekimi Bilecik

Binaların yapımında kullanılan filizlerin betonu delerek çeşitli kimyasal dübel işlemleri ile dikilmesi işlemine Bilecik filiz ekimi denilmektedir. Ve bu yapılar için son derece önemli bir işlemdir. Çünkü yapıların sağlamlığı ve güvenirliliği bu filizlerin profesyonelce ve sorunsuz bir şekilde ekilmesi ile sağlanabilmektedir. Bu işlemler kaliteli ve donanımlı personellerle sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılabilen bir işlemdir.

Firmamız sahip olduğu kaliteli e nitelikli personel kadrosu ile filiz ekimi Bilecik hizmetini de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Beton çelik kardeşliği olarak da adlandırılan uygulama binalar için oldukça önemli ve kalıcı bir uygulamadır. Bu uygulama ile zamanla binanın yerleşimi ile olaşabilecek çatların önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Sunduğumuz bu hizmet uzun vadeli bir hizmet olup hiçbir şekilde paslanma, gevşeme, genleşme ve çözülme gibi olaylar gerçekleşmemektedir.

Filiz Ekimi İşleminin Kullanıldığı Alanlar

Bilecik Filiz ekimi uygulama alanı olarak oldukça geniş bir alan sahiptir. Bu uygulamanın etkili ve yoğun bir şekilde kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir;

  • Metro, tramvay ve hızlı tren raylarında,
  • Uzay çatı ve dış cephe kaplamalarında,
  • Çelik konstrüksiyonlarında,
  • İşaret ve korkuluklarda,
  • Aydınlatma sistemlerinde,
  • Rot ve cıvata sabitleme işlemlerinde,
  • İskele bağlantılarında
  • Ve reklam ve pano hizmetlerinde filiz ekimi Bilecik uygulaması sıklıkla kullanılmaktadır.

Firmamız her ne alanda olursa olsun en kaliteli ve en işlevsel filiz ekimi hizmetini sunmaktadır. Bu hizmette kullanılan ekipmanlar ise şu şekilde sıralanmaktadır; kimyasal dübel, demiz filizleri, kimyasal dübel tabancası ve delik açma işlemleri için beton delme makineleri Bilecik filiz ekimi uygulamasını elemanlarıdır.

Kaliteli Filiz Ekme İşi Uygulaması

Firmamız her zaman kaliteli ve yüksek standartlı bir filiz ekimi uygulaması gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz uygulama ise şu şekildedir; ilk olarak beton delme makinesi ile ekilecek filizin kalınlığına uygun olacak şekilde delikler açılmaktadır. Delik açma işlemi sonlandırıldıktan sonra ise açılan delikler temizlenmelidir ve daha sonra kimyasal dübel doldurma aşamasına geçilmektedir. Kimyasal dübel doldurulduktan sonra filiz ekimi Bilecik işlemi sonlandırılmış olmaktadır. Ve kısa süre sonra ise kimyasal dübel ve filizler tepkimeye girmeye başlayacaktır.

 

 

Linkler