Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Halat İle Beton Kesimi Gaziantep
Halat İle Beton Kesimi Gaziantep

Halat İle Beton Kesimi Gaziantep

Firmamız tarafından özenle bir şekilde verilmekte olan bu halat ile beton kesimi gaziantep tamamen ile beton kesme işleri olarak da bilinmektedir. Bu işlemle gerçekleştirirken firmamız tamamen uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmakta olup son model dik gelişmiş makinaları sayesinde tüm müşterileri memnu

Halat İle Beton Kesimi Gaziantep
Halat İle Beton Kesimi Gaziantep

Firmamız tarafından özenle bir şekilde verilmekte olan bu halat ile beton kesimi gaziantep tamamen ile beton kesme işleri olarak da bilinmektedir. Bu işlemle gerçekleştirirken firmamız tamamen uzmanlaşmış bir ekip ile çalışmakta olup son model dik gelişmiş makinaları sayesinde tüm müşterileri memnuniyetle bir hizmet vererek sizler için en iyisini istemektedir.

Halat ile beton kesim Gaziantep  uygulamalarına sizlere sunduğumuz tüm sistem uzman kişiler tarafından gözden geçirilmiş ve kusursuz bir hale gelmiş bir sistem olmaktadır. Çelik halat üzerinde bulunmakta olan elmaslı boncuklar sayesinde oldukça güçlü bir şekilde halatın dönme hareketi gerçekleşir. Böylece aparatları sayesinde çok iyi bir şekilde dike de yatay olarak kesim işlemleri gerçekleşebilmektedir.

Halat ile beton kesim gaziantep işlemlerinde makinalar iş ve işçi güvenliğini göze alarak en iyi şekilde üretilmiş olup güvenlik firmamız tarafından oldukça önemsenmektedir. Özellikle son günlerde ortaya çıkan bu sistemle olan ilgi sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Vermekte olduğumuz hizmette bulunan bütün makinalarımız maksimum güç amacı ile güç kaynağı sağlamaktadır her gerilim konusunda uzman bir şekilde yapmakta olduğumuz tüm hizmetlerimiz sizlere güvenli ve kaliteli bir şekilde geri dönmektedir.

Halat ile beton kesimi gaziantep işlemlerine yaptığımız işlemler genelde İnşaat sektörüne oldukça ilgi görmektedir. Çünkü sürekli sistemlerin olmazsa olmazı bir hale gelmiştir kesme derinliğinin çok yüksek olması da halat ile beton kesimi uygulamasına yönelmesini sağlamıştır.

Bu işlemle gerçekleşirken kontrolü yıkım işlemleri bulunur. Bu işlemlerde kesimler tamamen hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Beton kesme sistemlerinde kullanmakta olduğumuz tüm makina işlemleri ve diğer çözüm onları sınırsız bir kolaylık sunmaktadır.

Halat İle Beton Kesim Nerelerde Kullanılmaktadır

  • Bu yöntem genelde beton kullanımının oldukça fazla olduğu yerlerde uygulanmaktadır
  • Bina yıkımı gibi durumlarda
  • Barajların beton kesimlerinde
  • Taş ocaklarında
  • Köprülerde
  • Pencere açılımların da gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

Bizde bu tür bütün hizmetlerini de sizlere firma olarak halat ile beton kesimi gaziantep hakkında tüm uzman hizmeti sunuyoruz bunun yanı sıra detaylı bilgiler için sizi firmamıza bekliyoruz.

Linkler