Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Halatlı Beton Kesme Karabük
Halatlı Beton Kesme Karabük

Halatlı Beton Kesme Karabük

Kalın betonların kesilmesinde Karabük halatlı beton kesme yönteminden yararlanılır. Bu sayede de hızlı bir şekilde istenilen beton parçasının kesilmesi sağlanır.

Halatlı Beton Kesme Karabük
Halatlı Beton Kesme Karabük

Kalın betonların kesilmesinde Karabük halatlı beton kesme yönteminden yararlanılır. Bu sayede de hızlı bir şekilde istenilen beton parçasının kesilmesi sağlanır. Firmamız da bu konuda üstün hizmete dayanan bir çalışma sunar. Betonlarınızın istediğiniz çap ve büyüklükte kesilmesinde firmamız hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede de hiçbir sorun ile karşılaşmadan firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Binaların yapımında ve yıkımında imdadınıza halatlı beton kesme yöntemi yetişir. Büyük alanlarda hizmet verebilen halatlı beton kesme Karabük yöntemi sayesinde sorunsuz bir şekilde istediğiniz işlemlere sahip olabilirsiniz. Bu iş için öncelikle sağlam ekipman ve profesyonel çalışanlara ihtiyaç duyulur. Firmamız da bu ayrıntıları size ulaştırarak istediğiniz tüm projelerin oluşmasını sağlar.

Halatlı Beton Kesme Uygulaması

Derinlik gerektiren tüm işlemlerde bu yöntem kullanılır. Derin bir beton kesiği oluşturmak için ideal olan yöntem Karabük halatlı beton kesme yöntemidir. Her ihtiyacınız olduğunda bir telefon ile firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ayrıca sadece halatlı beton kesme yöntemi ile değil; aynı zaman diğer beton kesme yöntemleri ile de size yardım sağlarız. Siz de tüm inşaat işlemlerinde gönül rahatlığı ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her alanda teknolojinin faydaları ile karşı karşıya geliriz. Teknolojiden sık bir şekilde yararlanılan alanlardan biri de inşaat alanıdır. Halatlı beton kesme Karabük yöntemi sayesinde de teknolojiden yararlanarak kolay bir şekilde tüm istenilen hizmetlere ulaşılır.

Halatlı Beton Kesme Uygulama Alanları

Bina yıkımında kullanılan en doğru yöntem olarak halatlı beton kesme yöntemi gelir. Binaların yapımı kadar yıkımı sırasında da profesyonel hizmet almak son derece önemlidir. Bu nedenle de firmamızdan yardım alarak Karabük halatlı beton kesme yöntemini tercih etmek gerekir. Binaların yıkımı sırasında oldukça büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz.

Kapı, pencere ya da asansör yapımında da binaların betonlarında bölüm açmak gerekir. Bu bölümün açılması sırasında da halatlı beton kesme Karabük yöntemi devreye girer. Ancak bu sayede istenilen profesyonellikte sonradan eklenen kapılar ve pencereler oluşur. Binaların kalorifer sistemlerinin yapımında da halatlı beton kesme yönteminden yararlanmak olanaklıdır. Bu sayede de sorunsuz hizmete ulaşma olanağı elde edebilirsiniz.

 

Linkler