Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Hidrolik Beton Kesme Gaziantep
Hidrolik Beton Kesme Gaziantep

Hidrolik Beton Kesme Gaziantep

Firmamız tarafından son gelişmiş ürünlerle birlikte hazırlanan Gaziantep hidrolik beton kesme hizmeti son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Bu hizmetinizde kullanmakta olduğunuz makineler sayesinde size her zaman her istediğinizde beton kesme hizmetine en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hidrolik Beton Kesme Gaziantep
Hidrolik Beton Kesme Gaziantep

Firmamız tarafından son gelişmiş ürünlerle birlikte hazırlanan Gaziantep hidrolik beton kesme hizmeti son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Bu hizmetinizde kullanmakta olduğunuz makineler sayesinde size her zaman her istediğinizde beton kesme hizmetine en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Beton kesme makinamız ile sizlere uzaktan kumanda yardımı ile bütün betonları titreşim yapmadan tam bir güvenlik içinde keserek sizleri oldukça büyük bir kolaylık imkânı sağlıyoruz. Bu hizmetin içinde yer almakta olan hidrolik beton kesme Gaziantep makinalarımız çabuk olarak oldukça büyük olmakta olup elmaslı kesme sistemi ile benzemektedir. Bu sistem bulunmakta olan makineler kapı pencere ya da ve benzeri işlemlerde tercih edilirken perde giriş veya ve tırnağına gibi yapılarda da kullanabilmektedir. İstediğiniz yere sizin takdirde güçlü bir şekilde kesecek bu beton işlemi firmamız tarafından tamamen uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir yaptığımız tüm işlemlerimiz hatasız bir şekilde gerçekleşir.

Bina yıkımları tercih edilmekte olan bu Gaziantep hidrolik beton kesme makinaları oldukça derin beton kesimlerinin çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyor bunun yanında makinelerde bulunan titreşimsiz özellik sayesinde yakınında bulunan hiçbir Yapı zarar görmemek de bu nedenle de oldukça temiz ve güvenli bir şekilde kesme işlemleri gerçekleşiyor ve alanında size en iyi hizmeti yapılıyor.

Kullanım Alanları Nelerdir

  • Hidrolik beton kesme Gaziantep makinaları genelde havalandırma boşluklarına tercih edilmektedir
  • Şaft açılımların da
  • Dilatasyon dervlerinde
  • Merdiven şavtlarında
  • Kapı ve pencerelerde
  • Asfalt alanlarında oldukça karşında çıkmakta olan makinalardan birisi olarak karşımıza geliyor.

 

Hidrolik Beton Kesme Makinesinin Avantajları nelerdir

Bu makinalar güvenli bir kesim alanı sunmaktadır. Bunun yanında gerçekleştirmekte oldu titreşimsiz yapının sayesinde hiçbir şekilde etrafına zarar vermez. Yani özetle size hızlı ve sorunsuz ve Gaziantep hidrolik beton kesme ihtimal sunar. Bunların yanı sıra yatay ve dikey zeminlerde oldukça rahat bir şekilde Kesin yapılabilmektedir ve gürültüsüz olması da insanlar açısından oldukça avantajlıdır.

Hidrolik beton kesme Gaziantep makinesi sayesinde siz de çok kolay bir şekilde istediğiniz bölümü hiçbir zarar görmeden kesebilirsiniz bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir aklınızdaki tüm soruları bize sorabilirsiniz.

Linkler