Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kahraman Maraş Beton Delme
Kahraman Maraş Beton Delme

Kahraman Maraş Beton Delme

Kahraman Maraş beton delme İnşaat çalışmaları sırasında özellikle Kahraman Maraş beton delme  beton üzerinde profesyonel şekilde yapılacak çalışmaları kapsamaktadır. Betonun uygun ekipmanlar kullanılarak delinmesi sağlanabilir.

Kahraman Maraş Beton Delme
Kahraman Maraş Beton Delme

 Kahraman Maraş beton delme İnşaat çalışmaları sırasında özellikle Kahraman Maraş beton delme  beton üzerinde profesyonel şekilde yapılacak çalışmaları kapsamaktadır. Betonun uygun ekipmanlar kullanılarak delinmesi sağlanabilir. Farklı şekillerde yapılacak olan uygulamalar özellikle kullanım amacına uygun şekilde beton üzerinde belirlenen alanda delme işlemini yapılmasını sağlamaktadır. Bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar sorunsuz şekilde tamamlanabilir.

Beton döküldükten sonra yapılan Kahraman Maraş beton delme  özellikle inşaat alanlarında yapılacak olan çalışmalar için betonun uygun boyutlarda delinmesinin sağlamaktadır. Kullanan makineler sayesinde kısa süre içerisinde işlemin yapılması sağlanabilir. Yapılarda özellikle kullanım alanları oluşturmak için beton üzerinde yapılacak olan delme işlemleri oldukça önemlidir.

Karot Beton Delme İşlemleri

Beton döküldükten sonra yapılacak olan Kahraman Maraş beton delme  için kullanacak olan karot makinesi kısa süre içerisinde delme işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Sertleşen beton üzerinde yapılan delme işlemleri sırasında özellikle sorunsuz şekilde uygulama yapılabilmesi için en uygun makineler ile işlem yapılması gerekir. Farklı kalınlıklarda dökülmüş olan beton üzerinde yapılacak olan delme işlemleri sırasında profesyonel şekilde çalışma yapılması gerekir.

Betonda oluşacak hasarın en aza indirilmesi için karot ile Kahraman Maraş beton delme  yapılabilir. Bu nedenle özellikle ortaya çıkabilecek problemlerin önlenebilmesi ve beton üzerindeki çalışmaları profesyonel şekilde yapılabilmesi için bu alanda yeterli eğitim ve bilgiye sahip olan kişilerin çalışma yapması gerekir.

Profesyonel Beton Delme İşi

Kaliteli sonuçlar elde etmek isteyenler Kahraman Maraş beton delme  için firma ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek en kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından betonun kalınlığına uygun şekilde yapılacak çalışmalar sayesinde bölme işleminin sorunsuz olarak tamamlanması sağlanmaktadır. Beton üzerinde belirlenmiş olan alanlarda yapılacak olan delme işlemi özellikle yapılan çalışmaların uygun şekilde devam etmesini sağlayabilir.

Karot ile yapılacak olan beton delme işi için gerekli itinanın gösterilmesi özellikle beton da problem yaşanmadan delme işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firma yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamaktadır. 

Linkler