Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kahraman Maraş Beton Kesme
Kahraman Maraş Beton Kesme

Kahraman Maraş Beton Kesme

Gelişen teknolojinin kullanılması ile beton kesme işlemlerinde uygulanan birçok yöntem bulunmaktadır. Söz konusu olan bu teknolojilerinin kullanılması ile yüksek kesme derinliğine ulaşma imkanı bulunmaktadır.

Kahraman Maraş Beton Kesme
Kahraman Maraş Beton Kesme

Gelişen teknolojinin kullanılması ile beton kesme işlemlerinde uygulanan birçok yöntem bulunmaktadır. Söz konusu olan bu teknolojilerinin kullanılması ile yüksek kesme derinliğine ulaşma imkanı bulunmaktadır. Beton kesme işlemleri sırasında istenilen derinliğe ulaşılmak için kullanılan etkili yöntemlerden biri de Kahraman Maraş beton kesme sistemidir. Yüksek kesme derinliğine ulaşmak için elektrikli tel kesme makinası kullanılarak bu yöntem ile başarılı çalışmalar gerçekleştirilmekte ve  istenilen sonuçlar elde edilmektedir.

 

Kahraman Maraş beton kesme yöntemin diğer beton kesme yöntemleri ile karşılaştırıldığında oldukça avantajlı bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yöntem kullanılarak oldukça yüksek beton kesme derinliğine ulaşmak mümkündür. Bu yöntem ile istenilen değerleri ulaşılmasının yanı sıra aynı zamanda hızlı ve sessiz bir şekilde bu uygulamanın yapılması  Kahraman Maraş beton kesme işlemlerini daha cazip bir hale getirmektedir. Ayrıca kişinin altında bulunan beton yapıların ve beton blokların kesim işlemleri için de bu yöntem kullanılabilmektedir. Beton kesme işlemlerinin uygulandığı yapılardaki beton kesme işlemlerinde betonarme yapının toprak ve harfiyat ile kaplı olduğu durumlarda bile bu yöntem sayesinde blokların kesim işlemleri Kahraman Maraş beton kesme yöntemi ile avantajlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Beton kesim işleminin ardından uygulamaların yapıldığı zemin ve yüzeyler istenildiği gibi düz ve pürüzsüz olmaktadır.

 

Kahraman Maraş beton kesme Sisteminin Avantajları


Kahraman Maraş beton kesme
sisteminin birçok avantajı bulunmaktadır. Yüksek kesim değerine sahip olması hızlı ve sessiz bir şekilde uygulanabilmesi su altında ve su üstünde çalışabilme imkanı sağlaması istenilen Eksen üzerinde kesim birbirinden farklı özelliklerdeki betonarme bloklarda uygulanabilir olması ve uygulamalar sonucu oluşmasına pürüzsüz bir yüzey oluşmasını sağlaması bu sistemin başlıca özelliklerinden ve avantajlarındandır.

 

Firmamız betonarme yapıların kesilip kaldırılması başta olmak üzere beton sektörü ile alakalı olan bütün işlemleri en iyi şekilde uygulanmaktadır. Hızlı ve kesin çözüme ulaştıran beton tel kesim uygulamamız başta olmak üzere bütün uygulamalarımız ile alakalı ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetler firmamız tarafından ulaştıran beton tel kesim uygulamamız başta olmak üzere bütün uygulamalarımız ile alakalı ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetler firmamız tarafından karşılanmaktadır yerine getirilmektedir.

Linkler