Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kahraman Maraş Karot Firmaları
Kahraman Maraş Karot Firmaları

Kahraman Maraş Karot Firmaları

Beton üzerinde delme ya da kesme işlemi yapılabilmesi adına hizmet vermekte olan Kahraman Maraş karot firmaları özellikle ihtiyaç duyduğu her alanda profesyonel şekilde çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Sorunsuz şekilde delme ya da kesme işleminin yapılabilmesi için kullanılmakta olan karot makine

Kahraman Maraş Karot Firmaları
Kahraman Maraş Karot Firmaları

Beton üzerinde delme ya da kesme işlemi yapılabilmesi adına hizmet vermekte olan Kahraman Maraş karot firmaları özellikle ihtiyaç duyduğu her alanda profesyonel şekilde çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Sorunsuz şekilde delme ya da kesme işleminin yapılabilmesi için kullanılmakta olan karot makinesi özellikle istenilen boyutlarda ve şekillerde işlem yapılmasını sağlamaktadır.

Yapılarda gerekli olan çalışmalar için özellikle beton üzerinde işlem yapılabilmesi adına Kahraman Maraş karot firmaları kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bu alanda profesyonel yardım almak istediğiniz de özellikle tercih edebileceğiniz firmalar konusunda yapılacak olan araştırmalar en iyi hizmeti alabilmenizi sağlamaktadır. Karot makinası ile yapılan işlemler sırasında dikkatli olunması gerekmektedir. Betona zarar verilmemesi açısından yapılan çalışmaların uzman personel tarafından yapılması gerekmektedir.

Kahraman Maraş karot firmaları

Beton üzerinde özellikle delme işlemi yapılabilmesi için kullanılmakta olan karot makinası betonun kalınlığına göre uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Sorunsuz şekilde işlemin tamamlanabilmesi için gerekli önlemlerin alınması ve uygun şekilde makinenin yerleştirilmesi gerekir. Bu sayede herhangi bir problem yaşanmadan istenilen alanda belirtilmiş olan ölçülere göre delme işlemi yapılabilir. Kaliteli hizmet almak isteyenler için Kahraman Maraş karot firmaları bu alanda yapılacak çalışmaları profesyonel şekilde yapmaktadır.

Kısa süre içerisinde kaliteli hizmet almak isteyenler Kahraman Maraş karot firmaları ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek geri dönüş alabilirler. Uzun yıllardır bu alanda çalışmalarını sürdürmekte olan firma yapmış olduğu profesyonel çalışmalar sayesinde firmaları arasında özellikle en iyi hizmeti alabilmeniz adına profesyonel kadrosuyla çalışmalarını devam ettirmektedir.

Profesyonel Karot Firmaları

Karot makinesi ile yapılacak olan çalışmalar için Kahraman Maraş karot firmaları arasında yer alan firma müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz alanda yapılacak olan çalışmalar için yeterli sayıdaki ekip ile işlem yapılmaktadır.

Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet almak için karot firmaları arasında yer alan firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yapılan görüşmelerin ardından talepleriniz doğrultusunda delme ya da kesme işlemi için belirtilen alanda yapılan ön çalışmaların ardından uygulama yapılmaktadır. Kısa sürede tamamlanacak olan çalışmalar sırasında özellikle betona zarar verilmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. 

Linkler