Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kahraman Maraş Karot Nedir
Kahraman Maraş Karot Nedir

Kahraman Maraş Karot Nedir

Birçok kişinin sorduğu karot nedir Kahraman Maraş sorunusun kısa cevabı olarak; betonun silindir şeklinden delinmesi işlemine karot denmektedir. Ve karot ilk zamanlarda betondan numune almak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır.

Kahraman Maraş Karot Nedir
Kahraman Maraş Karot Nedir

Birçok kişinin sorduğu karot nedir Kahraman Maraş sorunusun kısa cevabı olarak; betonun silindir şeklinden delinmesi işlemine karot denmektedir. Ve karot ilk zamanlarda betondan numune almak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra ise çeşitli beton zeminlerde silindir şeklindeki deliklerin düzgün ve işlevsel bir şekilde delinmesi işleminde kullanılması kullanım alanı genişlemiştir. Firmamız bu anlamda oldukça profesyonel bir kator hizmeti sunmakatdır

Karot sisteminin günümüzde sıklıkla kullanılması ile beraber birçok kişide Kahraman Maraş karot nedir konusu da sıklıkla gündeme gelmiştir. Bu sistemin günümüzde kullanım alanları ve avantajları oldukça artmış durumdadır.

Karot Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde karot nedir Kahraman Maraş sorusunun en net cevabı kullanım alanları ile birlikte verilmektedir. Kullanım alanları ise şu şekildedir;

 • Kalorifer tesisatlarında
 • Baca deliklerinde,
 • Kapı ve pencere açma işlemlerinde,
 • Pis ve temiz su giderlerinde,
 • Doğal gaz deliklerinde,
 • Havalandırma ve asansör boşluğu açma işlemlerinde,
 • Ekstra temiz filizi ekleme işlemlerinde,
 • Beton numunesi alma işlemlerinde,
 • Ve merdiven boşluğu açmak için sıklıkla kullanılmaktadır.

Karot Tekniğinin Avantajları Nelerdir?

Karot tekniği birçok yönden büyük avantajlar sağladığından dolayı günümüzde oldukça fazla kullanım alanı bulunmaktadır. Ve Kahraman Maraş karot nedir sorusunun cevabının daha iyi ve net bir şekilde anlaşılması ile kullanım alanları da oldukça genişlemiş durumdadır. Karot tekniğinin sağladığı avantajlar ise şu şekildedir;

 • İstenilen ebatta delik açılabildiği için oldukça büyük bir esneklik sağlamaktadır.
 • Kırıcılara göre daha sessiz ve verimli bir çalışma sağlamaktadır.
 • Yapıya zarar vermediği için en ideal yöntem durumundadır.
 • Zamandan öneli oranda kazanç sağlamaktadır.
 • İşçilik maliyetlerinin oldukça düşük seviyelerde kalmasını sağlamaktadır.
 • Temiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Bunca sağladığı avantaja rağmen günümüzde birçok kişinin karot nedir Kahraman Maraş şeklinde ki sorunlarını başında bilgi eksikliği gelmektedir. Çünkü farkında olmasak da özellikle inşaat hizmetlerinde ki bilgi eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

 

 

Karot İle Numune Alımı

Geçmişte karot nedir tabirinin ilk anlamı beton numunesini muntazam ve yapılara çok zarar vermeden alma işlemidir. Alınan bu karot numunesi serbest basınç deneyimine tabi tutularak beton sağlamlığı ile ilgili verilere ulaşılmaktadır. Firmamız tarafından her türlü karot işlemi en son teknoloji karot makineleri ile ve profesyonel kadromuzla sunulmaktadır.

 

Linkler