Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kahraman Maraş Karot
Kahraman Maraş Karot

Kahraman Maraş Karot

Kahraman Maraş karot geçmişle karşılaştırıldığında oldukça yoğun kullanım alanı olan ve yoğun bir şekilde tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir. Bunda sağladığı birçok farklı avantajından oldukça büyük bir önemi bulunmaktadır.

Kahraman Maraş Karot
Kahraman Maraş Karot

Kahraman Maraş karot geçmişle karşılaştırıldığında oldukça yoğun kullanım alanı olan ve yoğun bir şekilde tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir. Bunda sağladığı birçok farklı avantajından oldukça büyük bir önemi bulunmaktadır. Başta inşaat sektörü olmak üzere birçok alanda oldukça etkili ve yararlı hizmetler sunmaktadır. Ve teknolojinin gelişimi ile kullanım alanı ile birlikte sağladığı fayda etkisi de oldukça artmış durumdadır.

Firmamız bu anlamda oldukça geniş yelpazede Kahraman Maraş karot sunmaktadır. Bu hizmetin ilk çıktığında sadece betonlardan numune almak amacıyla kullanıldığı düşünüldüğünde günümüzde başta inşaat sektörü olmak üzere birçok alanda aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Özellike karot makinelerinin teknoloji ile beraber gelişmesi ve kendini yenilemesi ile artık birçok farklı hizmet alanında faaliyet gösterilmektedir.

Karot İşlerinin Kullanım Alanları

Günümüzde teknolojinin gelişimi ve karot makine başlıklarının çap olarak oldukça genişlemesi sonucu birçok noktada Kahraman Maraş karot aktif olarak yapılmaktadır. Ve bu kullanım alanlarına her geçen zaman yenileri eklenmektedir

  • İlk ve tarihsel anlamda en öncelikli kullanım alanı beton numunesi almak içindir,
  • Binalarda baca deliği açılması gerektiği durumlarda,
  • Binalarda kapı ve pencere için alan açılması gerektiğinde,
  • Perde betonlar için izolasyon işlemlerinden önce,
  • Yasal olarak gerekli boyutta açılması gereken doğal gaz deliklerinde,
  • Havalandırma ve asansör boşluğu açmak için,
  • Ayrıca binalarda daha sonradan gerekli çeşitli boşluk alanların açılması amacıyla karot işleri kullanılmaktadır.

Firmamız sahip olduğu deneyim ve teknolojik ekipman sayesinde her türlü karot işlerinin kaliteli ve garantili bir şekilde yerine getirmektedir. Personel kadrosunun hepsi alanında uzman ve donanımlı kişilerden meydana gelmektedir.

Karot İşlerinin Sağladığı Faydalar

Firmamız sunduğu Kahraman Maraş karot ile başta inşaat sektörü olmak üzere birçok alana avantaj sağlamaktadır. Bunların başında zamandan odlukça yüksek oranda tasarruf sağlanmaktadır. Özellikle karot kullanılmadan yapılan uygulamalarda zaman anlamında odlukça zor anlar yaşanmaktadır. Betonların ve yapıların bütünlüğüne asla zarar vermediği gibi oldukça temiz bir çalışma alanı olmaktadır. Karot kullanılarak yapılan uygulamalarda çok daha az personeller hizmetler çok daha kaliteli bir şekilde yerine getirilmektedir.

 

 

Linkler