Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kapı Kesimi Aksaray
Kapı Kesimi Aksaray

Kapı Kesimi Aksaray

Firmamız telefondan gerçekleştirilmekte olan Aksaray kapı kesimi hizmeti tamamen sizler uygun bir şekilde İnşaat projesine uygun bir tasarımla gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemde temel amaç kapı boşluğunun yaratmak kapı örtüsüne uygun beton boşunu keserek ortadan kaldırmaktır.

Kapı Kesimi Aksaray
Kapı Kesimi Aksaray

Firmamız telefondan gerçekleştirilmekte olan Aksaray kapı kesimi hizmeti tamamen sizler uygun bir şekilde İnşaat projesine uygun bir tasarımla gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemde temel amaç kapı boşluğunun yaratmak kapı örtüsüne uygun beton boşunu keserek ortadan kaldırmaktır.

Yapmakta olduğumuz uygulamada özellikle en iyi beton kesme makinalarının kullanarak sizleri uzman bir beton kesme hizmeti sunuyoruz bunun yanı sıra beton kesme makinaları sayesinde kapı kesimi Aksaray işleminiz oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Gerçekleştirmekte olduğumuz bu işlem sayesinde bütün betonları uygun bir şekilde tasarım yapabilmekteyiz. Bunun yanında kapı kesimi sırasında titreşim oluşmadığından dolayı asla yerler zarar görmez. Bundan dolayı da sizleri oldukça sağlam ve güvenli bir işlemi olan sunulmaktadır. Sizde bu hizmetten çok kolay bir şekilde bizimle iletişim kurarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kapı Kesimi Nedir?

Yapılan Aksaray kapı kesimi inşaat olayları durumuna yapılmaktadır bunun yanında kapı kesimi oldukça uzman bir şeyler gerçekleştirilir evinize uygun bir kapı kesimini gerçekleştikten sonra yeni bir kapı oluşturmak oldukça kolay olacaktır. Bütün bunların yanında beton bahçe ya da duvarda yeni bir kapı açma gibi durumlarını istiyor iseniz size çok kolay bir şekilde oluşturabilmektedir. Kapı boşluğu ayarlandıktan sonra istediğiniz kapı kesimi Aksaray modelini ayarlayarak kendinize uygun bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanında oluşturmakta olduğumuz tüm işler tamamen hidrolik beton kesme makinası yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Bu makinalar İnşaat sektörünün sürekli olarak tercih edilmekte olup inşaat sektörünün olmazsa olmazı haline gelmiştir. Bunun yanında mı makineler tamamen zaman sıkıntısına çözüm olmuş olup Aksaray kapı kesimi işlemlerine daima yanınızda yer almaktadır. Vermekte Olduğumuz bu hizmetler sonucuna kapı kesim hizmetlerini çok basit bir şekilde gerçekleşmektedir bunun yanında yaptınız işlemlerin hiçbirine kapı kesimi sorunları ortaya çıkmamaktadır bu makine Hastanesi'ne kapı kesimleri oldukça başarılı bir şekilde gerçekleşir.

Firmamız tarafından gerçekleşmekte olan tüm hizmetlerimiz kapı kesimi Aksaray konusunda tamamen uzman ve temiz bir şekilde gerçekleştirmektedir sizde kapı kesimi ile ilgili bilgi almak ya da aklınızdaki soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Linkler