Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Beton Kesme Eskişehir
Karot Beton Kesme Eskişehir

Karot Beton Kesme Eskişehir

Karot Beton Kesme Eskişehir JET KAROT İNŞAAT 20.YIL

Karot Beton Kesme Eskişehir
Karot Beton Kesme Eskişehir

Karot Beton Kesme Eskişehir

Dökülen beton üzerinde yapılacak olan Eskişehir karot beton kesme çalışmaları özellikle betonun kullanım alanında gerekli işlemlerin yapılabilmesi için uygun şekilde kesilmesini sağlamaktadır. Karot makinesi ile yapılacak olan kesme işlemleri sırasında özellikle dikkatli olunması gerekmektedir. Makine belirtilen boyutlarda beton üzerinde yapılacak kesme işlemi için kullanılmaktadır.

Yapılan incelemeler sırasında alınan ölçülere göre kesme işleminin gerçekleştirilebilmesi için kullanılacak olan makinenin doğru şekilde konumlandırılması önemlidir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan alanda gerekli çalışmaların tamamlanması sağlanabilir. Profesyonel şekilde yapılacak olan karot beton kesme Eskişehir çalışmaları yapılarda duvarda ya da zeminde özellikle betonda istenilen boyutlarda işlem yapılmasını sağlayabilir. Kesme işlemleri sırasında betona zarar verilmemesi için dikkatli olunması gerekir.

Beton Kesme İşlemleri

Beton ile yapılan çalışmalarda kuruyan beton üzerinde istenilen boyutlarda kesikler oluşturulabilmesi için Eskişehir karot beton kesme çalışmaları yapılabilir. Farklı amaçlar için kullanılacak olan betonlar üzerinde yapılan bu çalışmalar özellikle istenilen boyutlarda boşluklar açılmasını sağlayabilir. Kesme işlemi sırasında betona zarar verilmemesi için özellikle makinenin doğru şekilde kullanılması gerekir.

İlk aşamada yapılacak olan çalışmalar sırasında gerekli ölçülerin alınması sağlanmalıdır. Daha sonrasında karot beton kesme Eskişehir çalışmaları için makinenin doğru şekilde konumlandırılması gerekir. Belirlenmiş olan alanda yapılacak olan kesme işlemleri sırasında oluşabilecek problemler için uzman kişiler tarafından önlem alınması önemlidir. Betonun kalınlığına göre yapılacak olan işlemler sırasında farklı durumlar ortaya çıkabilir.

Karot Beton Kesme Fiyatları

Firma bu alanda uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalar sayesinde profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Gerekli olması durumunda Eskişehir karot beton kesme çalışmaları için yapacağınız talepler sayesinde kısa süre içerisinde geri dönüş elde etmeniz sağlanmaktadır. Uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmekte olan firma yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda işlemlerin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir.

İhtiyaç duyulabilecek her durumda karot beton kesme Eskişehir çalışmaları için yeterli ekipman ile hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde yapılan çalışmalar her beton üzerinde gerekli kesme işlemlerinin istenilen ölçüde sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışıyla yapılan çalışmalar doğrultusunda bu alanda kaliteli hizmet almanız sağlanır.

Alpukarot                                          

Beylikovakarot

Çiftelerkarot

Günyüzükarot

Hankarot

İnönükarot

Mahmudiyekarot

Mihalgazikarot

Mihalıççıkkarot

Odunpazarıkarot

Sarıcakayakarot

Seyitgazikarot

Sivrihisarkarot

Tepebaşıkarot

 

Alpu karot

Beylikova karot

Çifteler karot

Günyüzü karot

Han karot

İnönü karot

Mahmudiye karot

Mihalgazi karot

Mihalıççık karot

Odunpazarı karot

Sarıcakaya karot

Seyitgazi karot

Sivrihisar karot

Tepebaşı karot

 

Alpu beton kesme

Beylikova beton kesme

Çifteler beton kesme

Günyüzü beton kesme

Han beton kesme

İnönü beton kesme

Mahmudiye beton kesme

Mihalgazi beton kesme

Mihalıççık beton kesme

Odunpazarı beton kesme

Sarıcakaya beton kesme

Seyitgazi beton kesme

Sivrihisar beton kesme

Tepebaşı beton kesme

 

 

 

 

 

 

 

beton kesme  Alpu beton kesimi

beton kesme  Beylikova beton kesimi

beton kesme  Çifteler beton kesimi

beton kesme  Günyüzü beton kesimi

beton kesme  Han beton kesimi

beton kesme  İnönü beton kesimi

beton kesme  Mahmudiye beton kesimi

beton kesme  Mihalgazi beton kesimi

beton kesme  Mihalıççık beton kesimi

beton kesme  Odunpazarı beton kesimi

beton kesme Sarıcakaya beton kesimi

beton kesme  Seyitgazi beton kesimi

beton kesme Sivrihisar beton kesimi

beton kesme  Tepebaşı beton kesimi

 

 


 

 

Linkler