Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Beton Kesme Kocaeli
Karot Beton Kesme Kocaeli

Karot Beton Kesme Kocaeli

Dökülen beton üzerinde yapılacak olan Kocaeli karot beton kesme çalışmaları özellikle betonun kullanım alanında gerekli işlemlerin yapılabilmesi için uygun şekilde kesilmesini sağlamaktadır. Karot makinesi ile yapılacak olan kesme işlemleri sırasında özellikle dikkatli olunması gerekmektedir.

Karot Beton Kesme Kocaeli
Karot Beton Kesme Kocaeli

Dökülen beton üzerinde yapılacak olan Kocaeli karot beton kesme çalışmaları özellikle betonun kullanım alanında gerekli işlemlerin yapılabilmesi için uygun şekilde kesilmesini sağlamaktadır. Karot makinesi ile yapılacak olan kesme işlemleri sırasında özellikle dikkatli olunması gerekmektedir. Makine belirtilen boyutlarda beton üzerinde yapılacak kesme işlemi için kullanılmaktadır.

Yapılan incelemeler sırasında alınan ölçülere göre kesme işleminin gerçekleştirilebilmesi için kullanılacak olan makinenin doğru şekilde konumlandırılması önemlidir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan alanda gerekli çalışmaların tamamlanması sağlanabilir. Profesyonel şekilde yapılacak olan karot beton kesme Kocaeli çalışmaları yapılarda duvarda ya da zeminde özellikle betonda istenilen boyutlarda işlem yapılmasını sağlayabilir. Kesme işlemleri sırasında betona zarar verilmemesi için dikkatli olunması gerekir.

Beton Kesme İşlemleri

Beton ile yapılan çalışmalarda kuruyan beton üzerinde istenilen boyutlarda kesikler oluşturulabilmesi için Kocaeli karot beton kesme çalışmaları yapılabilir. Farklı amaçlar için kullanılacak olan betonlar üzerinde yapılan bu çalışmalar özellikle istenilen boyutlarda boşluklar açılmasını sağlayabilir. Kesme işlemi sırasında betona zarar verilmemesi için özellikle makinenin doğru şekilde kullanılması gerekir.

İlk aşamada yapılacak olan çalışmalar sırasında gerekli ölçülerin alınması sağlanmalıdır. Daha sonrasında karot beton kesme Kocaeli çalışmaları için makinenin doğru şekilde konumlandırılması gerekir. Belirlenmiş olan alanda yapılacak olan kesme işlemleri sırasında oluşabilecek problemler için uzman kişiler tarafından önlem alınması önemlidir. Betonun kalınlığına göre yapılacak olan işlemler sırasında farklı durumlar ortaya çıkabilir.

Karot Beton Kesme Fiyatları

Firma bu alanda uzun yıllardır yapmış olduğu çalışmalar sayesinde profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Gerekli olması durumunda Kocaeli karot beton kesme çalışmaları için yapacağınız talepler sayesinde kısa süre içerisinde geri dönüş elde etmeniz sağlanmaktadır. Uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmekte olan firma yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda işlemlerin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir.

İhtiyaç duyulabilecek her durumda karot beton kesme Kocaeli çalışmaları için yeterli ekipman ile hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde yapılan çalışmalar her beton üzerinde gerekli kesme işlemlerinin istenilen ölçüde sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışıyla yapılan çalışmalar doğrultusunda bu alanda kaliteli hizmet almanız sağlanır.

Alpukarot    Beylikovakarot  Çiftelerkarot  Günyüzükarot  Hankarot  İnönükarot  Mahmudiyekarot  Mihalgazikarot  Mihalıççıkkarot Odunpazarıkarot  Sarıcakayakarot  Seyitgazikarot  Sivrihisarkarot Tepebaşıkarot  Tepebaşı beton kesme Alpu karot  Beylikova karot  Çifteler karot  Günyüzü karot   Han karot   İnönü karot   Mahmudiye karot   Mihalgazi karot   Mihalıççık karot   Odunpazarı karot   Sarıcakaya karot    Seyitgazi karot    Sivrihisar karot    Tepebaşı karot   Alpu beton kesme    Beylikova beton kesme     Çifteler beton kesme    Günyüzü beton kesme   Han beton kesme   İnönü beton kesme   Mahmudiye beton kesme    Mihalgazi beton kesme    Mihalıççık beton kesme    Odunpazarı beton kesme    Sarıcakaya beton kesme   Seyitgazi beton kesme    Sivrihisar beton kesme   beton kesme  Alpu beton kesimi   beton kesme  Beylikova beton kesimi    beton kesme  Çifteler beton kesimi     beton kesme  Günyüzü beton kesimi  beton kesme  Han beton kesimi  beton kesme  İnönü beton kesimi    beton kesme  Mahmudiye beton kesimi     beton kesme  Mihalgazi beton kesimi   beton kesme  Mihalıççık beton kesimi    beton kesme  Odunpazarı beton kesimi   beton kesme Sarıcakaya beton kesimi   beton kesme  Seyitgazi beton kesimi    beton kesme Sivrihisar beton kesimi    beton kesme  Tepebaşı beton kesimi

 

  

Linkler