Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Delik Fiyatları Afyon
Karot Delik Fiyatları Afyon

Karot Delik Fiyatları Afyon

Afyon Karot delik fiyatları aşağıda belirtilen unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Uygulamanın gerçekleşeceği alan, yer, mesafenin uzunluğu-kısalığı, koşullar vb.

Karot Delik Fiyatları Afyon
Karot Delik Fiyatları Afyon

Afyon Karot delik fiyatları aşağıda belirtilen unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

  1. Uygulamanın gerçekleşeceği alan, yer, mesafenin uzunluğu-kısalığı, koşullar vb.
  2. Yapılacak işin süresinin uzunluğu
  3. Karot makinesiyle delinecek araçların büyüklüğü ve delik sayısı
  4. Delme işlemi sırasında kullanılacak araçların sayısı ve bu araçların maliyetleri
  5. Çalışanların konaklama ve işçilik giderleri
  6. Delme işlemi sonrasında çıkan molozun kaldırılması gibi durumlar karot delik fiyatları Afyon için belirleyici olmaktadır.

Karotun Tarihçesi

Karot kelimesinin İngilizcedeki karşılığı “Havuç”tur. Bu konu ile ilgili tarihte yapılan ilk çalışmaları Almanlar gerçekleştirmiştir. Almanlar betonlardan numune almak için günümüzde karot adıyla kullanılan aletleri üretmişlerdir. Bu makinenin dış görünüşü havuca benzemektedir. Makinenin havuca benzemesinden dolayı bu isim kullanılmıştır. Karot makineleriyle delme işlemini gerçekleştiren kişilere de karotçu adı verilmektedir. Betonun silindir şeklinde delme işlemini gerçekleştirmesi, inşaat alanında çeşitli işleri de yapmasına yardımcı olmuş, iş kolaylığını sağlamıştır. Çalıştığı alana hiçbir şekilde darbe vermeden, donatlı veya da donatsız zeminde 45’e 90 derecelik bir açıyla delim işlemini gerçekleştirebilmektedir. Afyon Karot delik fiyatları da burada çalışılacak alan göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu makineler 20 çap – 700 çap ile 600 cm derinliğe kadar delme işlemini gerçekleştirebilmektedir. Kısaca karot delik fiyatları Afyon denilince akla gelen ilk şey beton delme, beton kesme makineleridir.

Karot Makinesi

90’lı yıllarda ülkemizde ortaya çıkan karot makinesi daha önce de belirttiğimiz gibi bazı kolaylıkları da beraberinde getirmiştir. Çalıştığı alana hiçbir şekilde zarar vermemesi, bu aletin neden bu kadar çok tercih edildiğini ortaya koymaktadır. Afyon Karot delik fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bu işi yapan firmalarla görüşebilirsiniz.

Sektörde beton delme işini gerçekleştiren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bir kısmı ticari kazanç sağlamak için, işlerini özensiz bir şekilde yapmaktadır. Karot delik fiyatları Afyon araştırırken, fiyattan ziyade çalışan firmanın makinelerine ve işçiliğine göre seçim yapmanız gerekmektedir. Ülkemizde de bu sektörün hızla gelişmeye başlaması, çeşitli illerde profesyonel karotçuların yetiştirilmeye başlamasını da beraberinde getirmiştir. Kazanç açısından güzel getirileri olan bir meslektir. Bilgisi olmayan kişilerin bu işi yapması istenmeyen sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Linkler