Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Delme Muğla
Karot Delme Muğla

Karot Delme Muğla

Muğla Karot delme inşaat sektöründe kullanılan bir terimdir. Kısaca beton delme işleminin diğer adı olarak belirtilebilir.

Karot Delme Muğla
Karot Delme Muğla

Muğla Karot delme inşaat sektöründe kullanılan bir terimdir. Kısaca beton delme işleminin diğer adı olarak belirtilebilir. Beton delme işleminin gerçekleştirilmesi için karot makinesi ihtiyaç duyulmaktadır. Karot makinesinin çalışması için elmas soketli karot ucu ve delme sehpasının olması gerekmektedir. Betonun türü fark etmeksizin her türlü delme işleminde kullanılabilir.

Günümüzün teknolojisinde her türlü betonun delme işleminde karot makinesi kullanılır. Karot delme Muğla makinesinin çeşitleri bulunmaktadır. Hidrolik ya da eklektrikli, sulu ya da susuz delim yapabilen karot makineleri bulunmaktadır. Betonun kalitesine göre doğru karot ucu kullanmak gerekir. Doğru karot ucu kullanılmadığı durumlar ne yazık ki istenilen başarı elde edilememektedir.

Karot Delme Makinesinin Kullanım Alanları

Muğla Karot delme makinesinin çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır. İlk olarak beton testi için kullanılmaktadır. Karot makinesi betondan numune alabilir.

Karot delme makinesinin diğer kullanım alanları arasında tesisat işleri bulunmaktadır. Tesisat işleri için genellikle karot makinesi tercih edilmektedir.

Küçük deliklerde ya da küçük açılımlarda karot makinesi kullanılabilir. Kapı ya da pencere açılımlarında karot makinesi işlemleri kısa sürede halledecektir.

Çeşitli kaya, mermer ya da özel uçların kullanımında karot makinesi kullanılmaktadır. 

Arkasına bir türlü geçilemeyen, sert beton kütlelerinin 3 metreye kadar olan bölümleri karot delme Muğla makinesi ile delinir.

Binaların unutulan ankrajları karot delme makinesiyle denilebilir.

Sanayi makinelerinin kurulacağı alanlara sabitlenmesi için karot delme makinesi tercih edilir.

Karot Delme Makine Fiyatları

Muğla Karot delme makine fiyatları makinenin cinsine, markasına ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle inşaat alanlarında maliyeti azalmak ve işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız, karot delme makinesi kullanabilirsiniz. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan bu makineden kullanmak istiyorsanız mutlaka güvenilir firmaların ürünlerini tercih edin.

Fiyat açısından kendinize uygun olarak aldığınız makinelerden bir süre sonra verim alamayabilir, işlerinizi vaktinde gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu sebeple fiyattan ziyade daima işlerinizi istediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz markaların ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir.

Karot Makinesi Alınırken dikkat Edilmesi Gerekenler?

Karot delme Muğla makinesinin çıkartılacak parçalara göre olması gerekmektedir.

Kullanacağınız alana göre tercih yapmalısınız.

Makinelerin bozulmalarına karşı garantisi olan firmalardan karot delme makinesi almalısınız.

Linkler