Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Firmaları Bayburt
Karot Firmaları Bayburt

Karot Firmaları Bayburt

karot firmaları Bayburt Farklı özelliklere sahip olan karot makinesi ile yapılacak olan çalışmalar sırasında karot firmaları Bayburt özellikle beton üzerinde delme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Delme işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için makineyi özellikle bu konuda yeterli bilgi

Karot Firmaları Bayburt
Karot Firmaları Bayburt

karot firmaları Bayburt Farklı özelliklere sahip olan karot makinesi ile yapılacak olan çalışmalar sırasında karot firmaları Bayburt özellikle beton üzerinde delme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Delme işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için makineyi özellikle bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kişilerin kullanması gerekir. Bu sayede sorunsuz şekilde işlemin tamamlanması sağlanabilir.

Özellikle beton üzerinde delme işlemi yapılabilmesi adına karot firmaları Bayburt kullanımı sağlanmaktadır. Makine betonun kalınlığına göre işlem yaparak herhangi bir sorun yaşanmadan delme işleminin tamamlanmasını sağlar. Beton dökme işlemlerinin tamamlanmasının ardından betonun kuruması ile özellikle beton üzerinde yapılacak olan çalışmalar için karot makinası kullanılmaktadır. Makine beton üzerinde delme ya da kesme işleminin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayabilir.

Karot Beton Delici

Betonun kalınlığına göre yapılacak olan delme işlemleri sırasında karot firmaları Bayburt gerekli işlemin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlayabilir. Makinenin kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar nedeniyle özellikle profesyonel kişiler tarafından çalışma yapılması gerekiyor. Yapılarda özellikle duvarda ya da zeminde yapılacak olan delme işlemleri için profesyonel yardım almak istediğiniz her durumda firma ile yapacağınız görüşmeler sayesinde kısa sürede geri dönüş elde edebilirsiniz.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firma karot firmaları Bayburt ile yapılacak verme işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Yeterli ekipman ile yapılan çalışmalar özellikle betona zarar verilmeden delme işleminin yapılmasını ve bu sayede gerekli çalışmaların sorunsuz şekilde devam ettirilmesini sağlayabilir. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firma geniş hizmet seçeneği sayesinde farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar için en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamaktadır.

Karot Delici Fiyatları

Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli hizmet almak isteyenler için yapılan çalışmalar sırasında belirlenmiş olan fiyat seçenekleri uygulama yapılacak olan alana göre hesaplanmaktadır. Beton üzerinde belirli alanlarda yapılacak olan delme işlemleri için karot delici kullanılmaktadır.

Kısa süre içerisinde işlemin tamamlanması sayesinde her alanda kaliteli hizmet alınması sağlanmaktadır. Yapılacak olan çalışmalar sırasında özellikle belirlenmiş olan alanlarda delme işleminin yapılabilmesi için karot firmaları Bayburt uzman personel tarafından kullanılmaktadır. Firma müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına en iyi hizmeti vermektedir. 

Linkler