Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Firması Çorum
Karot Firması Çorum

Karot Firması Çorum

Çorum Karot firması olarak en kaliteli hizmeti veriyoruz. İnşaat işleri başta olmak üzere pek çok alanda başarılı bir şekilde kullanılan beton delme yöntemi son yıllarda karot firması Çorum olarak kullandığımız bir yöntemdir.

Karot Firması Çorum
Karot Firması Çorum

Çorum Karot firması olarak en kaliteli hizmeti veriyoruz. İnşaat işleri başta olmak üzere pek çok alanda başarılı bir şekilde kullanılan beton delme yöntemi son yıllarda karot firması Çorum olarak kullandığımız bir yöntemdir.  Bu yöntemde karot makinesi beton üzerine sabitlenmekte ve ardından da kesilmek istenen boyuta göre başlık takılarak kesme işlemi yapılmaktadır. Bu beton kesme işleminin en önemli özelliği herhangi bir titreşim oluşturmaması ve duvarda da hiçbir çatlak oluşturmamasıdır.

Karot yöntemi kullanılırken karot beton delici makinesi kullanılmaktadır. Bu makine istenen boyutlarda beton kesilmesine olanak verilmektedir. Bu sebeple de tüm dünya genelinde son derece fazla tercih edilmektedir. Çevreye herhangi bir zarar vermemesi de en önemli özelliklerindendir.

Karotun Avantajları Nelerdir?

Karotun en önemli avantajlarından birisi titreşim oluşturmamasıdır. Böylelikle duvar ve betonlarda çatlak oluşmamaktadır. Bir diğer önemli avantajı ise karotla delik açma fiyatı olmaktadır. Zira çok kısa süre içerisinde çok geniş betonlar istenilen şekilde kesilebilmekte ya da delinebilmektedir. Bu durum aynı zamanda paradan da tasarruf yapılmasını sağlamaktadır. Zira çok kısa bir süre içerisinde daha az personelle aynı işi yapabilmek mümkün olacaktır.

Çorum Karot firması olarak bizde karot delme fiyatları diğer her türlü yönteme göre de son derece uygun olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Böylelikle çok kısa bir sürede çevreye herhangi bir zarar vermeden tüm işler yapılabilmektedir.

Ancak tüm bunları yapabilmek için iyi bir firma ile anlaşmak gereklidir. Aksi takdirde yanlış uygulamalar yüzünden duvarda veya betonda çatlakların oluşması söz konusu olacaktır. Bu da görüntü ve güvenlik açısından hiç de istenmeyen bir durumdur. İşte bu sebeple karot firması Çorum olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Tüm yasal gerekliliklere azami derecede riayet eden firmamız tercih ederek sizler de işinizi garanti altına alabilirsiniz.

Karot Makinesi Fiyatları

Hizmet almak yerine karot makinesini satın almak istiyorsanız bunu da firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu kapsamda en uygun karot beton delici fiyatı seçenekleri Çorum karot firması olarak firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Dolayısıyla bütçenize uygun en kaliteli makineleri firmamızdan garantili bir şekilde temin edebilirsiniz. İşte bu ve daha fazlası için sizleri de aramızda görmek istediğimizi belirtmek isteriz.

 

 

Linkler