Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Fiyatları Mardin
Karot Fiyatları Mardin

Karot Fiyatları Mardin

Beton üzerinde delme ya da kesme işlemi yapılabilmesi için belirlenmiş olan Mardin karot fiyatları değişmektedir. Profesyonel şekilde çalışma yapılabilmesi adına bu alanda verilen hizmetlerden yararlanılması gerekir.

Karot Fiyatları Mardin
Karot Fiyatları Mardin

Beton üzerinde delme ya da kesme işlemi yapılabilmesi için belirlenmiş olan Mardin karot fiyatları değişmektedir. Profesyonel şekilde çalışma yapılabilmesi adına bu alanda verilen hizmetlerden yararlanılması gerekir. Özellikle delme ya da kesme işlemi için kullanılmakta olan karot makinası gerekli aparatlar ile kullanılmaktadır. Sorunsuz şekilde işlem yapılabilmesi için en uygun ekipman seçeneklerinin belirlenmesi gerekir.

Uygulama yapılacak olan alana göre değişecek olan karot fiyatları Mardin üzerinden çalışma yapılmaktadır. Kullanım alanlarına göre değişecek olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler özellikle bu alanda yapacakları görüşmeler sayesinde en uygun fiyat seçeneğini belirleyerek kaliteli hizmet alabilirler. Gelme ya da kesme işlemi için kullanılacak olan aparatlar sayesinde makine ile sorunsuz şekilde işlem yapılabilir.

Uygun Karot Fiyatları

Ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler sayesinde Mardin karot fiyatları konusunda bilgi alabilirler. Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmalarını devam ettirmekte olan firma bu alanda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Yapılan çalışmalarda gerekli hassasiyetin gösterilmesi özellikle uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Betonun kalınlığına göre yapılacak olan çalışmalar sırasında özellikle kullanılacak olan aparatlar uygun şekilde belirlenmelidir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan delme ya da kesme işlemi yapılabilir. Özellikle profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar doğrultusunda uygun fiyatlar ile hizmet almak isteyenler karot fiyatları Mardin konusunda yapacakları görüşmeler sayesinde detaylı bilgi elde edebilirler.

Karot Beton Delme Fiyatları

Beton üzerinde özellikle yapılacak olan çalışmalar sırasında delme işleminin yapılması betonun kullanıma uygun hale getirilmesini sağlar. Binalarda veya farklı alanlarda dökülmüş olan betonun kurumasının ardından yapılacak delme işlemleri sırasında karot makinası kullanılmaktadır. Karot ile yapılacak olan çalışmalar konusunda özellikle Mardin karot fiyatları yapılacak çalışmalara göre belirlenmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firma bu alanda gerekli olduğu her durumda yapmış olduğunuz talepleri en iyi şekilde karşılamaktadır. Profesyonel ekip ile yapılacak çalışmalar sırasında özellikle delme ya da kesme işleminin yapılabilmesi için gerekli önlemlerin alınması sağlanmaktadır. Yapılan çalışmalara göre değişecek olan karot fiyatları Mardin konusunda iletişim bilgileri üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde bilgi alabilirsiniz. 

Linkler