Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot İşi Yapanlar Şanlıurfa
Karot İşi Yapanlar Şanlıurfa

Karot İşi Yapanlar Şanlıurfa

Karot makinası ile yapılmakta olan işlemler konusunda profesyonel yardım almak isteyenler için Şanlıurfa karot işi yapanlar bu alanda en iyi hizmeti almanızı sağlayabilir. Delme ya da kesme işlemi için beton üzerinde karot makinası kullanılmaktadır.

Karot İşi Yapanlar Şanlıurfa
Karot İşi Yapanlar Şanlıurfa

Karot makinası ile yapılmakta olan işlemler konusunda profesyonel yardım almak isteyenler için Şanlıurfa karot işi yapanlar bu alanda en iyi hizmeti almanızı sağlayabilir. Delme ya da kesme işlemi için beton üzerinde karot makinası kullanılmaktadır. Oluşabilecek her türlü probleme karşı önlem alınması özellikle betona zarar verilmeden işlem yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle yapılan çalışmalar sonucunda kaliteli hizmet alınabilmesi açısından dikkat edilmesi gerekir.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firma karot işi yapanlar Şanlıurfa konusunda en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar sırasında her türlü ayrıntıya dikkat edilerek beton üzerinde delme ya da kesme işleminin yapılması sağlanmaktadır.

Profesyonel Karot İşi Yapanlar

Sorunsuz şekilde işlemin tamamlanabilmesi adına ilk aşamadan itibaren müşteri taleplerini karşılayacak şekilde hizmet verilmektedir. Beton üzerinde istenilen ölçülerde ve şekillerde yapılacak olan delme ya da kesme işlemleri için Şanlıurfa karot işi yapanlar profesyonel şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından müşteri taleplerine uygun şekilde çalışma yapılır.

Betona zarar vermeden yapılacak olan çalışmalar için özellikle karot işi yapanlar Şanlıurfa ile çalışma yapılması gerekir. Bu nedenle profesyonel yardım almak istediğiniz her durumda firma yapmış olduğunuz talepleri karşılayacak şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışıyla aralıksız şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firma müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına yapmış olduğu her çalışma da gerekli itinayı göstermektedir.

Karot İşi Yapan Firmalar

Hizmete başladığı günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarında çalışmalarını sürdürmekte olan firma karot ile yapılacak olan çalışmalar konusunda müşteri taleplerini karşılamaktadır. Özellikle profesyonel şekilde Şanlıurfa karot işi yapanlar arasında sağlamış olduğu kaliteli hizmetiyle tercih edilmektedir. Uygun fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak olan çalışmalar betonun kalınlığına uygun şekilde delme ya da kesme işleminin sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlamaktadır.

Geniş hizmet alanıyla çalışmalarını sürdüren firmanın yapmış olduğu hizmetlerden yararlanmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda geri dönüş alabilirler. Karot makinası özellikle kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken makinelerden biridir. Bu nedenle karot işi yapanlar Şanlıurfa bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kişiler ile işlem yapılmasını sağlamaktadır.

 

 

Linkler