Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot İşleri
Karot İşleri

Karot İşleri

JETKAROT Karot İşleri  ilinde hizmet vermektedir.

Karot İşleri

KAROT İŞLERİ, matkap şeklindeki karot makinaları olarak adlandırılan makinalarla yapılmaktadır. İşlevi nedeniyle bir çok alanda birçok ihtiyaca cevap veren bir uygulamadır. Karot İşleri ile beton yapıdan silindir şeklinde parça çıkarılmaktır. Buna karot alma denilmektedir. 

JET KAROT, beton delme, beton kesme, beton kırma ve bunlara ek olarak binanızda herhangi bir bölümde betonu güçlendirmek gibi alanlarında sizlere hizmet vermektedir. Firmamız  profesyonel ekip ve geniş ekipman yelpazesi ile demirli demirsiz her türlü betonda ve istenilen her açıda (duvarda, balkonda, çatıda) Karot İşlerinizi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Karot İşleri  arasında demir filizi eklemede, asansör,merdiven boşluğu açımlarında, pis temiz su giderleri açımlarında, havanlandırma ve doğalgaz boru açımlarında, kapı ve pencere yeri açmak gibi bir çok işlemi de yerine getirmektedir.

                  Karot İşleri karot makinalarıyla yeni yaptığınız veya içinde yaşadığınız binanın depreme dayanıklılığını da ölçebilirsiniz. Karot İşleri karot makinasıyla binanızdan alacağınız parçayı laboratuvar ortamında dayanıklılığını daha emin bir şekilde öğrenme imkanı bulursunuz.

                    Ayrıca Karot İşleri sayesinde binanızın hem içinde hem de dışında isteğinize göre bir estetik güzellik katma şansı da bulursunuz.

            Karot İşleri sayesinde yeni bir iş meslek kolu açılırken inşaat sektörüne de hız ve yapı inşaatında daha rahat bir çalışma prensibi kazandırmıştır. Jet Karot olarak müşterilerimize tüm Karot İşlerinde  temiz, gürültüsüz ve daha ekonomik bir uygulama imkanı sağlamıştır. 

Örneğin; binanızın en üst katını yıkmak istediğinizde bunu büyük kepçelerle yapmak hem zahmetli olur; çünkü ortaya çıkacak olan moloz yığınlarının temizlenmesi oldukça büyük sorunlara sebep olur, hem de kopacak olan parçalar binanın yapısına zarar verir ve oldukça büyük bir gürültüye sebep olur.

           
Karot İşleri dışında tüm bu işlemleri yapmak oldukça zahmetli ve maliyetli olmaktadır. Çekiç ve muçla açmaya çalışılan delik istenilenden fazla olabilmekle kaymalara sebep olmaktadır. Matkap ve hilti yapılacak işlemlerde de aynı soruna ek olarak fazladan zamana, gürültüye ve işçilik maliyetine sebep olur. Ama Karot İşleri tüm bu işlemleri daha temiz, istenilen çapta, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayarak gerçekleştirmektedir.

Karot İşlerini şöyle sıralayabiliriz;

   -Beton yüzeyde kapı, pencere vs gibi alanlar açma.. Örneğin binanızda beton duvardan kapı açılması gerekiyor ve duvarda oldukça kalın ise Karot İşleri ile bu işi yapılabilir. Karot İşleri  beton yapıya fazla zarar vermez. Gürültüsü azdır. Hızlı bir şekilde sonuç alırsınız.
 -Yapıda istenmeyen bölümün kesilmesi : Bazı durumlarda yapıdaki balkonu kesme ihtiyacı olablir. Tehlike oluşturduğu düşünülen beton çıkıntılar binadan temizlenme istenebilir. Karot uygulamaları bu işleri kolayca yapabilmekteyiz.
-Deprem testi ve betondan numune alma : Deprem testi yapılırken beton sütunlardan Karot İşleri ile silindir şeklinde parçalar çıkarılmaktadır. Bu parçaların dayanıklılığı ve yapısı makinalar ile test edilerek binanın depreme dayanıklı olup olmadığı anlaşılmaktadır.
 -Doğalgaz vs tesisat döşemelerinde de yoğun olarak kullanılmaktadır.
Daha bir çok uygulamada Karot İşleri tercih edilmektedir.

 

          Jet Karot olarak Karot İşleri ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler