Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Kesimi Kastamonu
Karot Kesimi Kastamonu

Karot Kesimi Kastamonu

Kastamonu Karot kesimi son zamanlarda artan karot hizmetleri arasında en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu işlem sert zeminlerde karot makinesi kullanılarak kesme işlemlerini yapılmasına denmektedir.

Karot Kesimi Kastamonu
Karot Kesimi Kastamonu

Kastamonu Karot kesimi son zamanlarda artan karot hizmetleri arasında en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu işlem sert zeminlerde karot makinesi kullanılarak kesme işlemlerini yapılmasına denmektedir. Burada yapılan kesme işlemi zeminin bütününe asla zarar vermemektedir. Ve planlanan şekilde ve ebatlarda kesme işleminin yapılması sağlanmaktadır.

Firmamız bu anlamda karot hizmeti ile beton delme işleminin yanında beton ve sert zeminleri de muntazam ve planlanan şekilde karot kesimi Kastamonu işlemleri de yapılmaktadır. Sahip olduğumuz teknolojik makine ve donanımlı personel kadromuz ile karot makineleri ile yapılabilecek tüm hizmetleri en iyi ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Karot Beton Kesimi

Kastamonu Karot kesimi işlemleri içerisinde en çok kullanılan ve talep gören işlem beton kesim işlemidir. Birçok alan için ihtiyaç duyulan bu hizmeti sunarken oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Karot kesimi işlemlerinde karot makinelerini başlıkları Q20’den başlayarak Q500’e kadar geniş bil yelpazede bulunmaktadır. Ayrıca her türlü açıdan ve beton zemine en ufak bir zarar bile vermeden bu işlem sağlanmaktadır. Bu sistemde işçilik ve ekip çalışması en iyisi olduğu takdirde kesilecek alanda herhangi bir sapma yaşanmamaktadır.

Bazen ufak bir sapma bile hedeflenen amaçtan uzaklaşılmasına neden olduğu için oldukça dikkatli olunmalıdır. Firmamız bu anlamda karot kesimi Kastamonu işlemini yürütecek personel kadrosunu oldukça dikkatli bir şekilde seçmektedir. Personel kadromuz karot makineleri ve işlemleri konusunda eğitimli ve tecrübeli kişilerden seçilmektedir. Ve sürekli bir periyodik eğitim faaliyetleri ile gelişen teknolojiye adapte olması sağlanmaktadır.

Karot Kesimi Fiyatları

Kastamonu Kator kesimi oldukça önemli ve titiz yapılması gereken bir iştir. Tabi sunulan bu iş için belirlenen fiyatlarda bazı hususlara göre farklılık göstermektedir. Burada en önemli faktör kesim yapılacak alanın büyüklüğüdür. Alan arttıkça ücrette artmaktadır.

Bununla birlikte karot kesimi Kastamonu in yapılacağı alanın cinsi ve sertlik derecesi de önemlidir. Çünkü alanın sertliğine ve cinsine göre kullanılacak makine ve ekipmanlarda farklılık olmaktadır. Bunular birlikte işçilikte fiyatı belirmektedir. Firmamız bu anlamda tüm değişkenleri en iyi şekilde bir araya getirerek kalite anlamında en uygun fiyatı sunmaktadır.

 

 

Linkler