Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Kesme Fiyatları Elazığ
Karot Kesme Fiyatları Elazığ

Karot Kesme Fiyatları Elazığ

Elazığ Karot kesme fiyatları için farklı kriterler bulunmaktadır. Öncelikle karot kesme işleminin hangi amaçla yapılacağı, kesilecek betonunu kalınlığı, fiziki durumu ve kullanılacak ekipmanlara göre değişmektedir.

Karot Kesme Fiyatları Elazığ
Karot Kesme Fiyatları Elazığ

Elazığ Karot kesme fiyatları için farklı kriterler bulunmaktadır. Öncelikle karot kesme işleminin hangi amaçla yapılacağı, kesilecek betonunu kalınlığı, fiziki durumu ve kullanılacak ekipmanlara göre değişmektedir. Açılacak deliklerin çapları da yine fiyatın belirlenmesinde oldukça önemli bir undur durumundadır. Bu sebeple sabit bir karot kesme fiyatından bahsetmek yanlış olacaktır.

Bu anlamda firmamız detaylı bir ön inceleme sonrasında ve yapılacak işin niteliğine göre en uygun karot kesme fiyatları Elazığ nı sunmaktadır. Karot kesme hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Ve bazılarında fiyat anlamında oldukça düşük ücretler olabilmektedir. Burada tüketicilerin yapması gereken en önemli şey firmaların yaptıkları işlere göre yorum yapıp fiyatı ona göre değerlendirmeleri gerekmektedir. Çünkü kalitesiz ve sıradan bir şekilde yapılan karot kesme işlemi hiçbir işe yaramayacağı için maliyet anlamında çok daha büyük sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu anlamda firmamız sunduğu birçok farklı karot hizmeti ile her zaman kalitesi ve teknolojisini ispat etmiş durumdadır.

Karot Kesme Fiyatı Belirlenirken Dikkat Edilecek Hususlar

Elazığ Karpot kesme fiyatları belirlenirken bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Eğer bu noktalara dikkat edilmezde belirlenen fiyatların gerçeği yansıtması olasılık dışıdır. Ve bu hizmeti alacak kişilere fahiş fiyatlar çıkarılabilmektedir. Bu hususlar ise şu şekildedir;

  • İşlemin yapılacağı betonun kalınlığı,
  • İşlemin yapılacağı betonun çapı,
  • Beton türü,
  • Betonun dikey ve yatay özellikte olması,
  • Betonunu açısı,
  • Kullanılan karot makinesini teknik özellikleri
  • Ve sunulan işçiliğin kalitesi gibi undurlar karot kesme fiyatları Elazığ üzerinde etkili olmaktadır.

Firmamız bu anlamda tüm bu unsurlara en ince noktasına kadar dikkat etmekte ve en ideal ve en uygun fiyatı sunmaktadır. Elazığ Karot kesme fiyatları sunulurken yapılacak keşif faaliyetleri de oldukça önemli bir kriter durumundadır.

En Uygun Karot Kesme Fiyatları

Firmamız kaliteden asla taviz vermeden en ideal karot kesme fiyatları Elazığ belirlemektedir. Sunduğumuz hidrolik beton kesme, derz ile beton kesme, karot ile beton kesme, halatlı beton kesme fiyatları farklı özellikte olduklarından ve farklı işçilik gerektirdiğinden dolayı farklılaşmaktadır. Ama genel ortalama piyasa şartlarına göre her zaman müşteri memnuniyetini sağlayacak düzeyde olmaktadır.

 

 

 

Linkler