Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Kesme Kars
Karot Kesme Kars

Karot Kesme Kars

Kars karot kesme firmamızda müşterilemiz için oldukça uygun tutulmuştur. Çok kısa bir süre içerisinde herhangi bir çatlak ya da titreşime mahal vermeden beton delmeyi sağlayan karot makinesi aynı zamanda uygun Karot kesme Kars ile de herkesi cezbetmektedir.

Karot Kesme Kars
Karot Kesme Kars

Kars karot kesme firmamızda müşterilemiz için oldukça uygun tutulmuştur. Çok kısa bir süre içerisinde herhangi bir çatlak ya da titreşime mahal vermeden beton delmeyi sağlayan karot makinesi aynı zamanda uygun Karot kesme Kars ile de herkesi cezbetmektedir. Daha az personel ve daha az maliyet anlamına gelen karot makinesi sayesinde çok düzgün şekillerde betonların kesilmesi de mümkündür.

Karot firması olarak sizlere bu alanda en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktayız. Alanında yılların tecrübesine sahip olan firmamız en gelişmiş makineleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Dolayısıyla istediğiniz beton kesme hizmetini en iyi şekilde alabileceğinizden tereddüt duymamanızı sizlere tavsiye ederiz.

Fayans, Mermer, Granit Delme

Karot beton delici genellikle beton delmek için kullanılsa da bunun yanı sıra fayans, mermer ve granit gibi maddelerin de delinmesinde kullanılmaktadır. Dolayısıyla böylesi bir ihtiyacınız olması halinde de firmamız ile iletişime geçebilir ve kısa süre içerisinde karotla delme fiyatları uygun olan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Çatlak Oluşur Mu?

Beton deldirmek isteyen kimselerin korkulu rüyası betonlarda oluşacak çatlaklar olmaktadır. Ancak ifade etmek gerekir ki karot makinesi ile böylesi bir riskin olması söz konusu değildir. En gelişmiş makineler usta personellerimiz elinde sanat eserine dönüşmekte ve ne titreşim ne de bir çatlak oluşması söz konusu olmamaktadır.

Uygun Fiyatlar

Karot kesme Kars son derece hesaplıdır. Bunun sebebi ise çok kısa süre içerisinde istenilen büyüklükte deliğin açılabilmesi ve herhangi bir zararın da oluşmamasıdır. Ayrıca ihtiyaç duyulan personel sayısının da az olması bu işi son derece uygun fiyatlı bir hale getirmektedir. Zamandan tasarruf edecek olmanız da kazancınıza daha büyük katkıda bulunacak hususlardan bir diğeridir.

Delinecek betonun büyüklüğüne göre Kars karot kesme oldukça değişiklik gösterecektir. Bu kapsamda ne kadar geniş bir yer delinirse fiyatlar da orantılı olarak artacaktır. Ancak her türlü durumda firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerin cebinizi yakmayacağını bilakis pek çok faydasının dokunacağını da ifade etmek isteriz.

İşte sizler de karotla delme fiyatları uygun olan firmamızdan hizmet almak istiyorsanız son derece doğru yere gelmişsiniz demektir. O halde kaliteli ve hesaplı hizmet için sitemizde yer alan numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Linkler